ZETA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †«$ĈĦ€J№»†, 8/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj ,nevím proč a z jakého důvodu a jestli se to děje jenom mě ,ale naklikat bránu je čím dál tím více dražší . Mám Prémko ,slevu a stejně ji klikám mezi 112000 - 120000 Uri .
    Jak to máte vy kolegové ?
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já ji klikám za EE, takže nepotřebuji slevák a mám ji úplně zadarmo. já jsem spokojený.:)
     
  3. 32 dílků lambdy za 32000U. Jenže jsem klikal za 60U, kam zmizelo 40% navíc? Tu tabulku znám, mohlo mě to stát i milion, že jo.
     
  4. Karlosray

    Karlosray User

    ja taky klikam za EE nebudu tem šmejdum platit ne , same novinky ale opravy hry na to serou co refrakce kdy se konečene opraví čekame na to už skoro 3 roky
     
  5. Hraju málo tak klikám za účko nedokážu lítat po mapě a sbírat boxi to by mě hráblo ,ale tohle už je moooc
     
  6. josef402

    josef402 User

    no jo:) JSOU TO;) taci naší SMEJDI:( priskrti dilky na brany, každý mesic poradna akce:cool::cool: at si uzivate :cool::cool:ale musíš cinky linky kupovat x4 atd.:D:D A ONI pojdte ke mne moji zlatacci:D:D:DJEJICH FIREMNI PORADA a cimpak je v tom novem roku zas pekne oberem:confused::confused::confused:US TO MAMo_Oo_Odame zase nove stity :rolleyes:LF:rolleyes:sak to stado blbcu TO NEPOZNA:D:D:D:D:D:rolleyes::rolleyes::rolleyes:o_Oo_OCO TO HRAJE:p:p:p:p:p
     
  7. Drift1

    Drift1 User

  8. Vyklikat Zetu cca 110k- 120k Urka se slevákem a prémkem je naprosto normalní. Pokud je to o víkendu bývá to do těch 110k U.
    A je to už od začátku Zety a v průměru někdy je dražší,ale i levnější.

    Ta tabulka je dost přesná,statistiku nevedu,ale baj vočko to sedí.
     
    Arya*elegantní_kviteček tohle ocenil(a).
  9. Ja som staval niekolko Ziet pocas vikendu (premko + zlavak + GG zlava = 1 EE za 55 uri) a najdrahsie som vyklikal za asi 120k a najlacnejsie za necelych 80k... Priemer okolo tych 100k Uri, co je asi 1800 EE. Nemam teda pocit, ze by dieliky nepadali.
     
  10. Spectrum

    Spectrum User

    presne ako píše android mne sa dokonca podarilo za 70K ale aj za 125K ale to som proste nemal štastie na multiplikátory na posledne dielky a padalo to trochu menej.. priemer je 100K ...
     
  11. Arya

    Arya User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.