ževraj nehrám DO

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ChuckNorris!!, 26/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dneska mi na mail prišla sms ze je im luto ale dlhsie som nehral do...pritom som tu bol vcera...viem, sestra mi dala ganjove cukriky ale tvrdila ze maju iba taku chut...tak ja nevem...mi tam dalo viplnovat daky dotaznik...prva otazka:ako dlho som nehral Do? Nieje tam moznost ze max 10h...Ako im mam vysvetlit ze ide o omil??? Pisali tam sice ze mozno ide o omil ale ze budu radi ked budem viplnovat ten dotaznik...a ta prva otazka...co mam robit??? Je mozne ze ked to budem ignorovat tak mi zrusi profil??? Bo by som bol velice nerad keby sa to stalo....
     
  2. Korben

    Korben User

    ChuckNorris!! Nikto ti nič nezruší. Je dosť možné že máš nejaký účet na ktorom nehráš a preto ti to prišlo. Nie si jediný komu to došlo.
     
  3. Ale nie vsetky ucty mam na tom e maily....sice jedpst mozne ze to prislo z druheho serveru....aj tam mam...diky korben....dneska mi dosiel suronou prsten tak ta neznicim :D ....diky bratku, zrusil si mi infarkt ;) ....vsetko
     
  4. Korben

    Korben User

    Nerozumiem úplne reči tvojho kmeňa, ale pochopil som že ti to je jasné. :D

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.