Chyby Zhoršená "kvalita obrazu" určitých herních prvků

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kliktax, 27/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kliktax

    kliktax User

    Ahoj,
    Na svém počítači hraji DarkOrbit dlouhou dobu, ale nedávno se projevila jakási chyba, že určité herní prvky (minimapa, ...) začaly mít horší kvalitu (nejsem moc expert na počítače, takhle to dokážu nejlépe popsat); samotné lodě, skokové brány, asteroidy... jsou stále v normálním stavu.
    Nevíte co s tím? Předem děkuji za odpověď.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Co kdyby jsi nám to třeba vyfotil, nebo napsal , jestli hraješ ve 2D nebo ve 3D, jaké máš nastavení ve hře detaily(jestli máš vče na full nebo sníženou kvalitu?) Máš zapnuté pozadí, nebo i pozadí minimapy? Aktuální ovladače grafiky atd atd. Chyba nebo podle tebe změna může být způsobena čímkoliv.
     
  3. kliktax

    kliktax User

    Hraju ve 3D verzi, nastavení kvality ve hře mám na vysoké, v nastavení rozhraní mám zapnuté vše (od jména hráčů až po pozadí minimapy)
    Ovladače grafiky jsme aktualizoval, jak GPU (NVIDIA GeFore 940MX), tak Intel HD Graphics - nijak nepomohlo.
    Zde posílám fotku: https://imgur.com/a/fpn0t
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak velký máš monitor(kolik palců? ) , jaké používáš rozlišení monitoru popř. v jakém prohlížeči hraješ a jestli jsi si nepřiblížil nějakou funkcí samotnou lodičku, či tu tabulku-lištu?
    Ještě mě napadá, jestli jsi ty nebo někdo neměnil samotné nastavení operačního systému třeba na výkon na úkor grafiky ?
    Pokud máš počítač s monitorem, tak i samotné nastavení monitoru to může ovlivnit, nebo třeba reset nastavení na výchozí.
    Takhle na dálku se těžko radí. Třeba zkus vyloučit chybu způsobenou samotným monitorem?
     
    Korben tohle ocenil(a).
  5. kliktax

    kliktax User

    Výchozí rozlišení obrazovky mám 1920x1080, já jsem tedy zkoušel měnit rozlišení třeba na 1600x900, a řek bych, že jsem našel odpověď. Ono to fakt bylo způsobené tím rozlišením.
    Ale každopádně děkuji za radu.
     
  6. Nepovedlo se ti při hraní přiblížit stránku v prohlížeči? Vyzkoušej CTRL+ kolečko na myšce, myslím že by to mohlo být tím :).
     
    Naposledy upraveno: 28/2/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Arya

    Arya User

    kliktax, Vidím, že rady spoluhráče pomohly. Tak to je dobře, že jsi našel odpověď ;)

    Přeji všem mnoho úspěchů ve hře.
    Vyřešeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.