Žiadna lojalita?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ***■■■H.A.L.I.X.O■■■***, 10/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pekny den sa praje....mam len jednu otazku,,kam to speje ten orbit ked uz ani vlastna firma si nesmie postavit zakladnu bez toho aby po minute mi je neznicila ta ista firma??takymto spôsobom sa len odradzaju hráči z moznosťi sa venovat hraniu a uzivaniu si tejto hry.....žiadnu vojnu som s tymto daným klanom nemal...nakolko bol môj klan založeny len dnes ráno:-/
     
  2. PaiMei

    PaiMei User

    Píšeš, že jsi klan založil ráno. Jakou máš navedenou firemní příslušnost klanu? Ono, pokud tam nenavedeš svoji firmu, tak mohli hráči, co ti stanici zničili vidět jako červenou. Ověř si to.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj ***■■■H.A.L.I.X.O■■■***

    je mi ľúto počuť, že ťa vlasná firma strieľa alebo tvoju základňu a kazí ti to dojem z hry, no bohužiaľ taká je hra a aj reálny život. Niekedy sa proste stane, že ľudia si radi robia čo chcú. Určite zažiješ aj horšie momenty, no tak isto ako v reálnom živote aj tu treba ísť ďalej.

    Ak si zakladal svoj klan, tak sa uisti podľa PaiMei, že v informáciach klanu máš zadelenú firemnú príslušnosť, ak nie, tak každý hráč vidí zákľadňu ako nepriateľskú a to môže byť dôvod prečo ti ju zostrelili. Proste tvoja vlastná firma ju nemohla využívať pretože základňa ich strieľala.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Zrovna včera u nás na CZ1 VRU jeden hráč založil základnu a hrozně se divil, že mu ji sundává vlastní firma. Problém byl v tom, že se základna jevila všem červená a místo aby pomáhala tak, jak původně zamýšlel, tak všem škodila. Problém byl určitě v příslušnosti klanu k firmě. I když mu to kolega z klanu vysvětloval, nevím, zda to pochopil. Snad ano.
     
  5. no..moja chyba zabudol som na tu prislusnost,,uz som to zmenil,no myslel som ze to system berie automaticky ked som z danej firmy..uz som to napravil,ale dakujem za reakciu:)

    mam este otazku,zmenil som prislusnost na vru...a ten isty klan mi ju znova znicil....plati to aj v pripade pokial ma ten klan taktiez clenov z inej firmy??moze mi ten klan zakladnu napadnut pokial mame rovnaku nastavenu prislusnost??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/4/16
  6. Foяmi

    Foяmi User

    Nepiš 2 příspěvky pod sebe.
    Stanici ti může zničit kdokoliv kdo je z jiné firmy pokud máš přidělenou firemní příslušnost.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    ***■■■H.A.L.I.X.O■■■*** Ktokolvek z inej firmy ju moze znicit a nezalezi aky ma klan. Iba vlastna firma co nema s tebou vojnu ju moze znicit.

    Treba si davat pozor na prislusnost klanu Vsetci, vtedy je zakladna cervena pre vsetky firmy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.