"Žiadny bonus za denné prihlásenie"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem datak, 16/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. datak

    datak User

    Zdravím!

    Včera som sa, ako obvykle, prihlásil a nejako som nedostal bonus za denné prihlásenie. Ako všetci viete, odmenou bola LF4 a keď som si po prihlásení a prijatí dennej úlohy išiel vložiť do lode nový laser (LF4), nevedel som ho nájsť. Prešiel som aj pre istotu všetky hangáre, ktoré som mohol v ten deň použiť či mi to tam niekam náhodou nevložilo ale aj tak som ju nenašiel.

    Ďakujem za prečítanie ;-)
    Vítané sú nejaké nápady či riešenie :)

    Zdar!

    Neviem presne ako ale LF4-ka je už v inventári. Otvoril som modrú bedňu ► dostal som dizajn na peta a keď som si ho šiel pozrieť z ničoho nič tam LF4 je. Asi to bol bug a tým, že sa zmenil obsah inventára (myslím nová vec ako dizajn) sa inventár spamätal a ukázal aj to čo pred tým nie.
    Alebo to môže byť aj niečim iným :p

    Problém je pre mňa vyriešený, tak pardon za nakoniec zbytočný spam. [ Technici si aj tak môžu na to posvietiť;-) ]
    Dík, môžte toto uzamknúť.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/2/18
  2. Korben

    Korben User

    Ak sa ti na budúce niečo neobjaví, tak najprv skontroluj inventár a skús premazať aj pamäť prehliadača.
     
    -baghira2- a datak tohle ocenili.
  3. Arya

    Arya User

    datak: Jsem ráda, že se LF4 našla. A Kdyby ses s tím setkal znovu, víš co zkusit ;)

    Vyřešeno, zamknuto.
     
    datak a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.