žiadost o preverenie e mailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Eρεβος*SK, 13/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Už som písal v pondelok ,že mám znova podozrivý - nevhodný e-mail. Nehnevajte sa bolo mi napísané že nie vždy je čas na všetko, ale už nech mi nik nepovie ,že za tri dni,na to z adminov, moderátorov nemal čas. Ked viete odpovedat iným,poprosil by som aby ste odpovedali aj mne. Nie som žiadna výnimka! Dúfam,že moje rozhorčenie chápete.
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj Eρεβος*SK

    mrzí ma, že máš takúto skúsenosť, no sú tu aj ľudia ktorý niekedy musia čakať dlhšie na odpoveď alebo vyriešenie problému, každý máme svoj osobný život, každý rieši niečo iné, alebo sa na to prizabudne, nemusíš vytvárať 10 ďalších postov ako si nespokojný. Ak si na žiaden link v emaily neklikol, nemáš sa čoho báť. Stačilo nahlásiť, čo si aj urobil, nechať email vo svojje schránke a jednoducho naňho viac neklikať, pokiaľ sa o to niekto nepostará

    Verím, že sa navzájom chápeme
    Nevhodná téma, zle zaradená
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.