Chyby zimní kalendář

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem miša40, 2/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. miša40

    miša40 User

    nevíte co se stalo já jsem se dnes přihlásil a žádný kalendář jse mi nezobrazil nevíte co
    se stalo?
     
  2. Timanris

    Timanris User

    To nevíme, mě se zobrazuje normálně..
    co třeba napsat své ID a server aby se na to případně někdo mohl podívat...
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  3. miša40

    miša40 User

    citát zmazaný

    fakt nevim
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/12/14
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    miša40 v prvom rade sa skus este raz prihlasit, napr. zmen prehliadac, kalendar sa zobrazuje normalne cize chyba bude niekde u teba
    skontroluj ci mas aktualny flash a javu
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  5. Kubino

    Kubino Guest

    miša40 tohle ocenil(a).
  6. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    nezaklikl jsi aby se ti nezobrazoval a vždy se ti připsala odměna automaticky ? :)
     
  7. Na americkém serveru se mi kalendář nezobrazil v 00:05 hodin (06:05 SEČ), ale až v 01:10hodin (tedy 07:10 SEČ), ale ve tvém případě vidím ty pravé důvody v příspěvku |Oromë|. Kontrolu java a flash player se nauč, v této hře je to alfa i omega...
     
  8. Jupiter33

    Jupiter33 User

    nevím Míša40 skontroluj si flash player
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  9. miša40

    miša40 User

    měe seto nezobrazilo ani dneska:(
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    A mas vse aktualni? Javu, prohlizec a flashplayer?
     
  11. miša40

    miša40 User

    co chceš

    mam
     
  12. Korben

    Korben User

    miša40 Nezabudni odpísať až zajtra , že sa ti to opäť nezobrazilo a takto pokračuj až do vianoc.
    A tak to aj bude ak nezačneš čítať a robiť to čo ti tu radia.

    Aké mám ? Kde je napísaná verzia flash playeru a tak isto aj javy ? Dodaj sem potrebné údaje.

    A nepíš viac príspevkov pod seba, použi možnosť upraviť svoj príspevok, ak pod teba ešte nikto nepísal.
     
  13. Belgam

    Belgam Guest

  14. Zafod

    Zafod User

    Jak se to prosím tě dělá?
     
  15. miša40

    miša40 User

    nevim

    fakt

    prosim o lock

    prosim
     
  16. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

  17. Korben

    Korben User

    miša40 Multipost spojený,prosím nepiš více příspěvků pod sebe,ale používej tlačítko [​IMG]

    Už ti to ide , alebo to jednoducho nechceš riešiť ?
     
  18. miša40, není ostuda, pokud to neumíš zkontrolovat, rádi tě to tu naučíme. Napiš nám alespoň, jaký máš prohlížeč a navedeme tě. (chrome, opera, firefox nebo jiný)
     
  19. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Úplne zbytočná informácia.
     
  20. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    no niekedy mam z vasich komentarov fakt dost. normalne stracam aj chut sa sem obcas pozriet co je nove pretoze kazdy druhy komentar je odveci (to aj tento ale snad to prekusnete), kazda druha tema je duplicitna a celkovo len zbytocne spamujete forum a potom sa cudujete ze admini vas odpisuju. ale kedze sme pri kalendari tak sa k nemu aj ja vyjadrim. Ide uplne v poriadku a zobrazuje sa mi zakazdym ked dam nacitat hlavnu stranku nie len pri nalogovani. Takze ak je nejaka chyba najskor si to skuste poriesit sami (premazat cache, restart prehliadaca a pod.)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.