Zjištění FPS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem loputa97, 20/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. loputa97

    loputa97 User

    Ahoj,
    mám takový problém ... Nejde mi zjistit FPS při hraní DO, sice vím, jaké hodnoty by měly být, ale já své FPS neznám. Přes tlačítko F ani přes program Fraps to nefunguje. HP,Windows 10, Microsoft Edge. :)
     
  2. Zkus nastavení > klávesnice > zobrazení FPS zap./vyp.

    #KJP :)
     
    Naposledy upraveno: 20/7/16
  3. loputa97

    loputa97 User

    V nastavení nemám klávesnici ... :( Ale díky :)
    EDIT: Tak nějak se mi povedlo se "domluvit" s D3DGear, ale FPS neukazuje na internetu ... Jen v aplikacích na počítači :D
     
    Naposledy upraveno: 20/7/16
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    loputa97 a co jiný prohlížeč? Zkoušel jsem to na Google Chrome a Firefox, FPS se po zmáčknutí klávesy F normálně zobrazí.
    fps.PNG
    Podívej se ještě jednou do nastavení, zda máš navolenou klávesu na zobrazení FPS.
     
  5. loputa97

    loputa97 User

    Díky moc, vše je v pořádku :) Jen na závěr shrnu v čem byl problém, třeba až se něco podobného stane někomu dalšímu, ať je to tu kompletní :D U mě v tom tlačítko F nehraje žádnou roli, pak jsem povolil aplikaci D3DGear (náhrada za tlačítko F) zobrazování FPS i na internetu. To ale ještě nestačí ... musel jsem (samozřejmě ;)) povolit zobrazování FPS v nastavení. Tímto se omlouvám hráči ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, se kterým jsme se šparně pochopili, já myslel nastavení internetu, a tam jsem žádnou klávesnici nenašel ... moje chyba :) Díky za pomoc :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.