Zjištění ID dočasně blokovaného účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TRIXT, 24/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRIXT

    TRIXT User

    Zdravím, mám velkou prosbu na administrátory. Navazuji na téma

    jak zjistim svoje ID kdyz se nemuzu prihlasit ?

    tedy spíše na poslední čtyři příspěvky daného tématu. Korben byl tak laskav, že se pokusil mi zjistit ID účtu našeho kamaráda z klanu, který se dopustil prohřešku a dostal dočasný ban na účet. Byl to jeho první prohřešek, střílel se s kamarádem do úkolu a navíc neznal své ID. Bohužel někde vznikla chybička, neb ID co mi napsal Korben má jen sedm míst, takže vlastně není správné (mělo by mít 8 míst). Nemohli byste se pokusit mi ještě jednou pomoci? Je to opravdu fajn kluk a nechtěl bych přijít o kolegu v klanu. Ještě jednou bych si dovolil napsat vše co o účtu víme:

    Nick pro přihlášení na účet: *D€Λ†Ħ*VRU
    Nick ve hře: ★♂Splašený_Death♂
    Server: CZ1
    Klan jehož je členem (já jsem zde zástupce): [★T7™] Team Seven ™
    Dosáhnutá BZ: 2.885.674.648
    Odkaz na dnes nefunkční profil: http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=3rxn1&profileCheck=7nwQb&lang=cs

    Byl bych Vám moc vděčný, kdyby jste mi ještě jednou pomohli. Moc díky.

    Pokud potřebujete nějaké upřesňující údaje, rád Vám je poskytnu. S Deatem jsem nyní v kontaktu a i když se nemůže přihlásit do hry, je schopen přeze mne cokoliv doplnit.
     
  2. Korben

    Korben User

    Ja neviem ako ty , ale ja tam vidím 8 čísiel.
    ID 57250904 o_O

    Pardon , to je iné :)

    Tak teda to ID je : 57190227
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Díky moc :D já už nějak špatně vidím. ;)

    Ale opravdu, moc dík Korbene. Opět to vypadá nadějně. :)

    -----------------------------------------------------------------

    Tak nakonec to ID bylo 57190227. Až teprve teď jsem pochopil, že v předcházejícím příspěvku jsi mi napsal ID toho človíčka, co to téma založil. Mě šlo o ID z tvého příspěvku:

    https://board-cs.darkorbit.com//thr...d-kdyz-se-nemuzu-prihlasit.50142/#post-396282

    Teď už vím, že ti vypadla poslední číslice 7. Ale nakonec to dobře dopadlo, před chvílí ten účet odblokovali a náš spolubojovník je po více jak měsíci zpět ve hře. Určitě si z toho vezme minimálně dvě ponaučení. Nedělat blbosti a pamatovat si svoje ID.

    Ještě jednou díky, nebýt tvé ochoty, tak jsme to už dávno vzdali. :)
     
    Naposledy upraveno: 24/4/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.