Zlá hratelmost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *[Møñştęr~€ñ£rğ¥]*, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1.No .. darkorbit sem nehral 3 mesice, vratim se spatky a laguje mi .. kdysi mi sel hodne rychle a plynule a tedka chytam lagy .. napr 30 sekund jede, pak mensi lag, pak jede, mensi lag, jede vetsi lag a tak dale .. prosim vas hrozne me to stve tak bych chtel poradit :) jestli je chyba u me nebo kde
    2.
    [​IMG]
    [​IMG]
    3.JAVA TEST:
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 45).
    4.FP TEST:
    You have version 11,9,900,170 installed

    5. Prohlizec: chrome
    Verzia 31.0.1650.63 m
    Architektura: 32 alebo 64 bit ... (neviem to zistit)
    6. operacny system- windows 8
     
    Naposledy upraveno: 9/12/13
  2. Hned z ping testu je vidět že je něco špatně :). Aktualizuj javu a flash player, jedno z toho dělá určitě potíže v packetech. Dále máš možná lagy proto že se nedávno upravil vzhled map, jsou nyní více propracované a tedy pokud jedeš s grafikou na plno může to být tím, určitě bych si pohrál s nastavením, aktuálností programů a poté promazal cache a zkusil hrát znovu .

    Možná by ještě stálo za zvážení připojení internetu na pevno místo wifi nebo jiného prohlížeče, chromák používá totiž vlastní fp který je horší;).
     
  3. a který prohližeč mi doporučíte ? :) .. a de to lip kdyz sem si ve hre nastavil flash player ze 100 MB na neomzeno :) :)
     
  4. Já používám Operu, zatím mi vyhovuje ze všech prohlížečů na hraní nejvíce :).

    Jinak určitě počkej na odpověď moderátorů aby ti napsali co a jak, já jsem v těchto věcech úplný lajk .
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    *[Møñştęr~€ñ£rğ¥]* Začneme popořadě.Nejdříve udělej toto:CCleaner - jednoduché vymazání cache Flashplayeru a prohlížeče
    Vím,že je to ohraná písnička,ale ono to prostě funguje,dále si přečti tento odkaz a nainstaluj si novou verzi FP
    Informace k Flash Playeru
    Protože se hra stále vyvíjí,tak je možné,že tvůj pc tolik nestíhá,proto je třeba v nastavení hry udělat nějaké změny,hlavně na pozadí hry,já osobně mám jen černé pozadí mapy,aby mi to nelagovalo.
    Až to uděláš,dej nám prosím vědět,jestli se to zlepšilo.
     
  6. premazal sem cache prez ccleaner, odstranil zalozky, updatoval javu a LP, mensi zmena k lepsimu. A zajimalo by me kdyz mam:

    procesor:
    Intel Core i5 3210 s frekvenciou 2,5 GHz
    3 MB L3 Cache
    2 jadrá, 4 thready
    Intel Turbo Boost 2 s frekvenciou 3,1 GHz
    Max TDP: 35 W

    Pamäť (RAM):
    8 GB DDR3
    Celkom 2 sloty

    Grafická karta:
    AMD Radeon HD7650M s 2 GB vlastnej pamäte

    Pevný disk:
    750 GB
    5400 RPM

    Operačný systém:
    Microsoft Windows 8

    Jestli tohle staci na plynule hrani DarkOrbitu na nejvyssim rozlyseni :) .. stal hodne tak si myslim ze to nebude problem v NTB :)
     
  7. Hlavní je kvalita internetového připojení a aktuálnost softwaru, to že máš herní ntb ti až tak nezajistí že bude vše v pořádku, protože se jedná o online hru v prohlížeči :). Ale pro normální chod hry to je v pohodě, záleží jen zda to utáhne připojení když dáš vše na max :).
     
  8. problem vyřešen dekuju vam moc :) .. aktualizoval FP, javu, odstranil zalozky, nastavil FP, premazal cache, reset kompu a de to na maxe jako po masle :3 :3 :)
     
  9. Korben

    Korben User

    Vyriešené, uzavreté,lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.