zlá lokalizácia krajiny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Rasputinn13, 6/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, píšem to sem lebo pri platba SMS nemôžem nič pridať a všetky témy sú lock. Mám tento problém...často kupujem uridium cez PayPal, ale potreboval som kúpiť cez SMS, používam satelitné pripojenie na net a to ma lokalizuje, ako Taliansko a preto aj číslo na SMS platbu je Talianske a neviem to prestaviť na Slovensko...mám O2...poraďte prosím čo robiť...Ďakujem
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj Rasputinn13

    Vieš mi dať odkaz na tu tému ktorú spomínaš vyššie ohľadom SMS, ktoré su zamknuté? Rád by som sa na to pozrel len neviem kde presne si to našiel vďaka.

    K tvojej druhej otázke, áno dá sa to zmeniť ale musíš si napísať na podporu z účtu na ktorom to chceš zmeniť a oni sa tam o teba postaraju :)

    Peknú hru prajem.
     
  3. Ďakujem našiel som tie zamknuté na Časté dotazy k platbám, platba SMS.... idem napísať na podporu zo svojho účtu...pekný deň
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ďakujem pozriem na to a tebe prajem príjemnú hru

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.