Zlacnenie položiek v obchode

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ●$•¥•Я•¥•Џ•$●, 21/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrí deň môj návrh je znížiť cenu na niektorých veciach v obchode konkrétne sú to tieto:
    -Generátor štítu SG3N-B02 z 10 000 U na 7000
    -Laserové delo LF-3 z 10 000 U na 4000 alebo 5000
    -Raketomet Hellstorm 2 z 15 000 U na 12 000
    -Všetku muníciu za urídium -20%
    -Zelené kľúče koristi z 1500 U na 900 alebo 1000
    -Ostatné extra -20%
    -Pet mechanizmy a AI protokoly nie pretože to robí naozaj veľa
    -Zosilňovače (boostry) stoja 10 000 U nikto ich nekupuje iba maximálne tak v aukcii
    cenu zmeniť z urídia na kredity (určiť ju podľa priemeru aukcie)
    -Dizajny (designy) Diminisher, Sentinel, Solace, Spectrum a Venom z 250 000 U na 150 000

    Dôvod zníženia cien je takí že veľa z týchto vecí sa nachádza aj na aukcii (ktorá by sa mala rozširovať ako som sa dočítal na fóre) a hráči si tieto predmety radšej kúpia tam. Podľa môjho malého prieskumu na chate a na facebooku som zistil že v približnom priemere si väčšina hráčov kúpi tieto veci v aukcii.



    Približne v percentách:

    Aukcia 80 až 85%

    Obchod 20 až 25%


    +Zníženie cien nastaví väčšiu rovnováhu medzi aukciou a obchodom .

    +Väčšie míňanie urídia čiže aj nákupy urídia cez SMS a kreditné karty.

    +Lepší postup hráčov v hre. Čiže väčšia hranosť (hráči budú menej času tráviť ako malé zabudnuté lode a budú sa môcť zapojiť do súťaží a väčších bitiek ako doteraz).


    -Programovanie pre BP
     
  2. Logan

    Logan User

    Naposledy upraveno: 21/12/13
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.