zľavnená ponuka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DVOG, 27/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DVOG

    DVOG User

    Ahoj, ide o ten istý problém ako už v minulej téme som písal že mi nefunguje BANER kt. ukazuje v hre tie zľavnené akcie (minule bolo prémium na mesiac za 1,59 € SMS)
    a dnes keď som sa prihlásil na GE6 učet ukazalo mi len denný bonus a dvoj. akcia na lf4 a všetko, cez moje 5 účtov (nepomáham si nimi keby ste sa pýtali) cez všetke je akcia 5 000 U za 50 % zľavu .... o ten balík ani nejde .... ide mi o to že na vš. učtoch sa balíky zobrazujú (myslim tie akcie zľavnene) ale samozrejme na mojom účte to nejde .... je to podľa toho že som minul do hry určitu sumu peňazý a balik sa nezobrazuje ??? BANEr sa mi nezobrazuje ani po preinš.prehliadač dokonca preinštalovanie windowsu .... oplatí sa napísať na podporu ??? o_O
     
  2. DVOG ale neni podminka ze tuto nabidku musi mit vsichni hraci a na vsech uctech. Btw. Pokud se ti tam nekdy objevila, pak staci jen promazat cache a znovu se prihlasit..
     
  3. DVOG

    DVOG User

    myslíš že som to neskúšal ? cache som zmazal na vš. prehliadačov a nič , dnes som sa pýtal aj kamošov na DOčku (asi 17 ) a vš. sa tá ponuka zobrazila len mne nie v minulosti sa mi ponuky zobrazovali vždy ,cez môj (hlavný) a cez vš. účty sa to zobrazovalo , len raz sa mi zobrazilo prémium na mesiac za 1,59 € bolo to asi pred 2 týždňami to prémium sa mi zobrazilo len som nemal kredit tak som zbehol dole do krámu dobil si ho prihlásil sa a už sa nezobrazila tá ponuka aj po vymazaní cache ale na vš. učtoch aj kamarátom sa zobrazovala len tak z minuty na minútu ponuka zmisla .... od vtedy sa mi už nechce zobraziť žiadna akciová ponuka ... :(
     
  4. A ty myslis ze jsem jasnovidec? Ja nevim nic vic nez co napises, chtel jsem ti jen trosku pomoci. A navic, co cekas ze s tim na foru zmuzeme? Proste nabidka se nemusi zobrazit kazdemu, stejne tak nemusi trvat vecne, nebo pokud jednu nabidku vyuzijes, nemusi se ti zobrazit nova.
     
  5. DVOG

    DVOG User

    Ja som sa sem neprišiel hádať , proste len sa chcem opítať či vy náhodou o tom niečo neviete, alebo sa vám stalo niečo podobné ...a viriešili ste to ... keď mi nieje pomoci tak to locknete rovnou teraz...
    btw. pri tom prémium mi spadol celý net a padla to pop-up okno a od vtedy sa nebídky nezobrazujú ...možno to bude tým .. :)
     
  6. Korben

    Korben User

    DVOG Mne sa ponuka objaví vždy, prečo to nejde tebe , to nezistime. My nevieme čo v PC máš a čo nie. Nevieme čo ovplyvnilo to že sa ti ponuka nezobrazuje.
     
  7. DVOG

    DVOG User

    aha aj tak díki
    oplatí sa mi s tým zajsť za podporou alebo je to chyba iba môjho účtu ...(v PC chyba nebude máme 3 PC a ani na jednom to nejde)
     
  8. Korben

    Korben User

    Na podpore s tým nedokážu nič urobiť. Tieto ponuky sú individuálne a nemusia sa zobraziť všetkým.
     
  9. DVOG

    DVOG User

    oK. skúsim ešte niečo "vymislieť" tak to teda lockni ....
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    DVOG: No, pokud jsi si během toho, co se ti zobrazovala nabídka na prémium, koupil nějaké uridium, tak se ti nabídka na uridium již nezobrazí.
     
  11. DVOG

    DVOG User

    Aha dík . Jop bude to tým kúpil som si vtedy za 5€ Urka. zodpovedené môžete lock :)
     
  12. Korben

    Korben User

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.