zľavnený balík prémium opeť

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DVOG, 13/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DVOG

    DVOG User

    Ahoj, jedná sa o balíku kt. sa ponúka práve teraz na GE6 (prémium na mesiac za 1,69 € SMS). Keď som sa prihlásil dneska ráno tak tam ten balík bol ale nemal som pri sebe akt. kredit tak reku zbehnem do obchodu a kúpim si kredit , ale nastal kameň úrazu prídem do hry balík nikde vymazal som cache, historiu , rest. PC , skúsil iný prehliadač ale nič balík sa neukazuje ... tak som si narýchlo vitv. nový účet cez GE6 a bum ten balík tam bol . Prihlásim sa cez môj učet a balík tam nebol .... založil som iný učet balík tam zas bol (GE6 stále) ale ke´d sa vrátim na môj hl. účet balík mi samozrejme neukazuje , tak sa pýtam neviete čo to je ??? prečo to nejde ??? v čom je chyba ???

    P.S. môže to biť tým že som ten "baner" otvoril a pozrel som sa že je možná platba SMS klikol som na to ukázala sa mi tá tabulka napíš BIg na číslo bla bla bla nič som neposlal zrušil som to ...a od vtedy mi ten balík na učte nie a nie ukázať :)
    Za odpoveď ďakujem aj v túto večernú hodinu :D
     
  2. Crystal

    Crystal User

    ale on nezmizol balik by tam mal byt stale,tam je tusim to ze ti ho zobrazi len pri prvom prihlaseni v danom dni, skus to cez iny prehliadac, tam by ti ho malo zobrazit
     
  3. DVOG

    DVOG User

    skúšal som to cez všetky 4 prehliadače ale nie a nie sa zobraziť cez iné učty na GE6 sa vždy balík zobrazí keď zavriem prehliadač a otvorím prihlásim sa a balík ukazuje ale na tom to účte nie a nie sa zobraziť akoby pri prvom otvorení balika náhle zmizol ....skúšal som to nedeľu 23-47 neotvoril sa ... dnes 0-19 neotvoril sa a to už je iný deň ... pls. nechajte ešte tuto tému otvorenú zajtra ráno napíšem či za niečo zmenilo :D

    Edit: len tak som si otvoril ten balík cez iný učet ale nič proste klinem na to "kupiť" otvorý sa to okno ale nechce ho načítať svieti len biela obrazovka skúšal som vš. prehliadače restart nič nič a nič .., :(
     
    Naposledy upraveno: 13/7/14
  4. Korben

    Korben User

    DVOG tá ponuka je obmedzená a nie všetci na dano servery ju majú. Iný hráč môže mať inú ponuku. No je možné že keď si ju zrušil v platobnej oblasti, tak sa ti možno zobrazí až po reštarte serverov.
     
  5. DVOG

    DVOG User

    tie ponuky su na daný server rovnaké napr. minule bolo 150 000 U za 25€ na GE6
    napr. GE3 má za 1,99 € 30 000 U aale k veci ako som si ju mohol zrušiť ? normálne som klikol na ten baner otvorila sa mi platobná ikonka zvolil som SMS (len som i prečítal čo a kde musím poslať a zavrel to ) ... a keď sa môžem spítať restart serveru bude kedy ??
    btw. balík sa stále nezobrazuje ani teraz ale na vš. účtoch na GE6 (su ich 5) sa zobrazuje...
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak na GE3 som si našiel následujúcu ponuku.
    Na GE6 mi ukazuje.

    Cena za ten balík je 5,99€ . Tak že to znamená, že nie všetci hráči na servery majú rovnakú ponuku.
     
  7. DVOG

    DVOG User

    ale ja tam tu ponuku na GE6 mám pretože som sa pripravoval že si ju kúpim problém je len to že sa mi nabídka nezobrazí tým pádem si ju nemúžu kupiť ... na vš. učtech na GE6 aj v chatu hráči píšu že sa im ten balík zobrazí ...ale mne nie ... fakt neviete čím to múže být ? o_O
    (sorry za hatlaninu czech+slovak jazyk ale 8 let som hral CS na cz portálu;) )

    E: práve som rozmýšľal či tam treba zadať BIG kt. si pametám a poslať na čislo a možno budem mať premko aj keď neutv. ten baner .... :D
     
  8. Korben

    Korben User

    DVOG Ak ju tam nemáš , tak nič nenarobíš a počítam že keď do SMS zadáš BIG číslo a odošleš, tak ti kúpy len uridium. Inak ty máš na GE6 5 účtov ? o_O:rolleyes:
     
  9. DVOG

    DVOG User

    5 keď sa to dá tak nazvat 2 sú kamošove (založil som ich ale nehrl na nich) , jeden asi 2 roky starý, a zvišné 2 som urobil len včera kvôli tomu že či ten balík funguje ... ale kĺudne ich môžem zmazať keď je to problém :)
    Aj tak díki za pomoc môžte locknú´t
    PS: za multiučet nedáte mi ban že ?
     
  10. Korben

    Korben User

    V hre nie, ak tie účty nepoužívaš na vypomáhanie si svojho hlavného účtu a na fóre tiež nie, ak budeš používať len jeden účet .

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.