zly ping???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DemonShadows, 15/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ping statistics for x.x.x.x:
    Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),

    C:\Users\xxxx>ping -t -f -l 1024 int14.darkorbit.bigpoint.com

    Pinging int1.darkorbit.bigpoint.com [x.x.x.x] with 1024 bytes of data:
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.

    Ping statistics for x.x.x.x:
    Packets: Sent = 17, Received = 0, Lost = 17 (100% loss),


    prečo nedostávam odozvu na ping??????

    skusal som to pretoze mi to sem tam seka..castejsie..navod som nasiel na fore.

    ked mam spustenu hru na mape..tak pri adrese je zobrazeny ten zamok s oranzovym vykričníkom..propojenie nieje zabezpečené...ako to zmenim???pričom...karta prehliadaca s hlavnym menu je zabezpečená.Mô že to robit problem s tym sekanim ze to je nezabezpečené???
    vložil by som obrazok no neviem ako ho tu dat
     
    Naposledy upraveno: 15/2/19
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pri kliknutí na obrázok, píše tiež: "Otvoriť obrázok na novej karte"
    Potom skopírovať z webovej adresy zo záhlavia, presný zdroj na obrázok aj so správnou koncovkou.

    Takže: stačí skopírovať webovú adresu obrázku a sem vložiť cez ikonku obrázok v hornej lište.
    Funguje to takto:
    [​IMG]
    - Jednoducho: kliknutím na obrázok, si vyberieš možnosť Kopírovať adresu obrázka.
    Tam kde je Image URL, tam ju vložíš a potvrdíš. To je všetko. Ikonka obrázka je táto: [​IMG]
    Vidíš ju pri úprave / editovaní vlastného príspevku.

    P.S.: Aj fórum tejto hry je nezabezpečené s výkričníkom. V tom by som súvislosť, rozhodne nehľadal.

    Nakoľko to robí problém, aj mnohým, iným hráčom. Nie si v tom sám.
    Veľmi veľa hráčov preťažuje túto hru, vďaka eventu. A server vtedy padá, laguje sa a seká.
    - Táto chyba je v serverovni tejto hry; rozhodne vo vedení BP, by sa mali s tým popasovať.
    - Dúfam, že už sa na tom pracuje.
     
    Naposledy upraveno: 15/2/19
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    DemonShadows Zámek - Nezabezpečené připojení - stáhni jinou přihlašovací stránku do hry
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ako to mysliš novu prihlasovaciu stránku??nerozumiem tomu,,ak môžeš tak mi to napiš trošku podrobnejšie...laicky:)
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Odhlaš se ze hry a dej do vyhledávače / darkorbitreloaded / a vyzkoušej některé co tě navedou na přihlašovací stránku ke hře, tam zadej svůj nick a heslo a uvidíš který má zabezpezpečené připojení (většinou ten zámek dělá některý prohlížeč)

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    DemonShadows hláškami Request timed out se vůbec nestresuj, na kvalitu připojení nemusí a často ani nemají žádný vliv, jen to znamená že se paket s informací z nějakého důvodu nevrátil zpátky k tobě. Tady bych to třeba viděl na blokaci požadavků na ping firewallem cíle.
    Pokud tě ale opravdu opravdu moc zajímá odezva na server, můžeš zkusit http://pingtest.bigpoint.net/ z tématu Ohlašování technických problémů ve hře, ale výsledek bych bral s rezervou, absolutně netuším jestli je to pořád relevantní test.

    Jinak pokud máš potíže se sekáním, promaž cache prohlížeče, podívej se jestli máš nainstalovanou aktuální verzi flashplayeru, a vyzkoušej i různé prohlížeče.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Alyctro

    Alyctro User

    vstko vyskusaj aby si potom zistil že je to vsetko nanic xDDD . Večný a nekonečný problem tejto hry .
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Vzpomínám, že kdysi jsem míval na mapě v levém horním rohu okénko s hodnotou připojení pak se nějak vytratilo, je to ještě to funkční ?
    =Marvin= ano to je ono na zkratku jsem již zapomněl - dík
     
    Naposledy upraveno: 18/2/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. =Marvin=

    =Marvin= User

    *Firefox1* myslíš klávesovou zkratku F? To ukazuje jen verzi klienta, FPS a využití paměti. Hodí se to sledovat, čím vyšší MEM usage, tím pravděpodobněji se hra může začít sekat. U mně to bývalo nad 1200MEM, pak bylo dobré klienta kvůli FPS restartovat.
     
    *Firefox1*, PaRazZziTeK a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Díki všetkým za radu...vyskúšam čo sa bude dať,....možno to bude aj tím že internet nemám cez optiku ale cez modem 4G orange a stiahnem grafiku nakoľko ju mám naplno a pri preťaženej mape hráčmi to jednoducho nevládze utiahnuť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To mi dělá taky v Mozille jak je tam u májáku natřískáno tak po chvíli tam zamrznu. V Chrome je to hratelnější, hodně záleží na kombinaci prohlížeče s AFPlayerem a OS a jak říká Alyctro.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Arya

    Arya User

    Neaktivní téma uzamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.