zlý prístup

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem neblázni, 6/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. neblázni

    neblázni User

    Ako sa opovažuješ zverejnovať akúkolvek inú činnosť z môjho PC, nemáš na to právo. Inak je zaujívmavé ako rýchlo vieš vytiahnuť info o všetkej činnosti z mojej IP na darkorbite a le ked niekto potrebuje pomoc tak najprv potrebujete 1. ID cislo 2. BIG cislo 3. Registracni jmeno 4. Registracni email 5. Jakou formou jste nakupoval uridium 6. Kopii vypisu platby premium uctu 7. Z jakych telefonnich cisel jste nakupoval uridium 8. Kolik jste do uctu investoval financnich prostredku 9. Z jake IP adresy se na vas ucet bezne pripojujete 10. Vase jmeno a prijmeni 11. Trvale bydliste aby ste sa vôbec začali zaoberať jeho problémom, celé to je o tej vašej neochote a arogancií. Za čo som dostal ten ban vážne nechápem poprosil by som zdvôvodnenie.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Pre multiúčet a obchádzanie banu, ban na fórum.

    Nič k riešeniu, LOCK
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Musim se smat, ja jen zverejnil tvoji herni totoznost na co mam pravo a to ty mi nevezmes. Ono totiz novym forem pro nas vzniklo to ze vime kdo jste . :D
    Kupovat ucty atd. jen aby jsi byl king to ti jde,ale hrat a psat normalne uz neumis.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.