Zmena avataru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem gembler11111, 21/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Neviem kam to mám dať tak to dávam sem.
    Ako si mám zmeniť avatar ? Dal som vymazať starý avatar a pri nahrávaní nového sa mi nahrá znova ten starý.Pritom ten starý nemam ani v pc. čo mám robíť ? Nič tu nefuguje.
     
  2. Kde si ho chceš změnit?

    Pokud ve hře, tak klikni na záložku Profil Pilota -> Upravit profil a u řádku avatar dej Procházet a vyber nový avatar. Nezapomeň ale že musí splňovat požadavky, které najdeš když myší najedeš na ikonu otazníku hned pod. Nejčastější problém je velikost souboru a rozměry avataru, které v případě že překračují hranice nutné upravit oříznutím a případně i převedením na jiný formát.

    Na fóru je to to samé, akorát cesta je najet na svoje jméno vpravo nahoře -> Osobní údaje -> klik na současný avatar a nahraješ nový.
     
  3. Nicméně, avatar, který jsem bez problému nahrál na všech "československých" serverech nemůžu žádným způsobem nahrát na GA5. Prostě to nejde. Píše mi to, obrázek je OK, ale vidět není.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Borat

    Borat User

    No s týmto tu je troška problém. Už dávnejšie fórum si robilo čo chcelo a tiež jeden hráč si zmenil avatar a aj tak mu ukazovalo starý, ale po pár dňoch už ukazovalo nový. Aj mne ešte občas ukáže obrázok S-Moderatora.
    A chyba ohľadom toho je už hlásená.
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Ono se to děje asi všem, kteří si měnili avatar nedávno. Dobře se to pozoruje u modů. Hlavně u Korbena, tomu se avatar mění snad každý druhý den.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  6. Ja moc tomu neverím že sa mi zmení avatar a myslel som tu na fóre
     
  7. Borat

    Borat User

    gembler11111 dal si si sentinela ako obrázok. Pri príspevku vidím starý, ale keď kliknem na teba vidím nový.
     
  8. Korben

    Korben User

    Keď som na notebooku v práci, som to ja, keď som doma, je to on a opačne. :D :D
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    gembler11111 Myslim, ze to suviselo nejako s nepremazanou pametou. Prehliadac si pamata povodny obrazok a forum stale ukazuje stary aj ked je realne nahrany novy. Skus si kompletne premazat pamat prehliadaca a prihlas sa nanovo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Vyrovnávaciu pamäť som vymazal a nič sa nezmenilo, nemám si preinštalovať windows ? Starý obrázok ostal sentinela nevidím vy áno ? Vám ide zmeniť obrázok ?
     
  11. Warden

    Warden User

    gembler11111: No, zde v přehledu vidím tvůj starý avatar, ale po kliknutí na něj vidím v detailu již nový, viz obrázek:

    [​IMG]
    Asi to bude spíše souviset s tím, jak cachuje server.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/8/17
  12. Tak vymažte cache vy :D
    Ja som skúšal aj vymazať avatar a potom nahrať nový ale nahralo mi to zas starý,
    takže opráví sa to alebo budem mať tento avatar navždy ?

    Už sa to aktualizovalo,ďakujem za pomoc. Neviete ešte v čom si mám upraviť obrázok aby som si sem mohol dať obrázok svojej loďky ?
    Skúšal som cez printscreen a skicár ale malo to veľa kb.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/8/17
  13. Borat

    Borat User

    Skús zmeniť formát obrázku (místo JPG použij PNG či GIF - pozor na velikost). Ďalej ho skús zmenšiť cez nejaký program alebo zmeniť jeho kvalitu na menšiu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/8/17
    gembler11111 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.