Změna bydliště

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ΗΛΖΛRĐ•AE•, 9/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím chtěl jsem jenom dat informaci adminum že se stěhuju z ČeskéRepubily do Německa na dobu neurčitou tak aby jste otom veděli nerad bych se setkal s problémem při připojení do hry děkuji za pochopení ΗΛΖΛRĐ[*MC*] CZ1 pošlu to ještě na podporu aby se otom opravdu všude vedělo po přečtení prosím tohle smažte děkuji a přeji hezky zbytek dne
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    ΗΛΖΛRĐ•AE• nemusíš to nikam písať a spamovať podporu už vôbec nie, zmena bydliska je súkromná vec a s hrou nič nemá. Ak narážaš na podozrenie so zdielaním účtu, to funguje inak ;)

    Takže prajem príjemnú cestu pri sťahovaní ale toto administrátorov nebude zaujímať.
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Tak já taky hlásím stěhování..manželka mi do hospody poslala sms ve formě letícího válečku přes okno že mám jít domu.Tam na mne čekala i s tchýní která slintá jako bernardýn.Někdo musel z domu ven a padla volba na mne.Uchýlil jsem se tedy k našemu psovi do boudy a očekával že aspoň on bude kamarád a bude se mnou sdílet pelech,mýlil jsem se,ten ***** tím smradem který jsem zadržoval ve formě týden nepraného prádla a nemytého zadku prostě pošel.proč vám ale píšu...má tady skvělý signál na wifi a tak vám sděluji že pokud mi budete chtít donést uridium,kredity a jiné duležitosti tak adresa je Psí ulice 17,434 77 psovice...dále chci požádat o trochu ohleduplnosti a ochraně mého učtu,já ho nesdílím.pouze tam mám jméno psa uvedené aby jsem každý den získával bonus ve formě žrádla od své manželky..děkuji.
    P.S-sorry za hvězdičky a OT.:D
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  4. No nevím,znám případy,kdy změnou IP adresy z čech na slovensko a nebo ze slovenskou na německou,časem hráč obdržel ban a pokud nebude umět odpovědět na otázky,co mu podpora při řešení banu pošle,tak se hráč na učet už nepodívá. Takže já bych se toho nebál a radši bych to dal podpoře vědět.
     
    ▓M♣ti$ek►!! tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    leaderOfcz2 Len za zmenu hráč ban neobdrží, ovšem mnoho krát je zaujímavé ak hráč ktorý napríklad všade písal česky, zrazu píše čisto slovensky. :D Ak hráč zmení bydlisko, tak aj v prípade kontrolných otázok , by namal mať problém dokázať že je majiteľom účtu.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    leaderOfcz2 zase jedno z tých tvojich JPP? Ja zase poznám prípady, kedy človek predal či vymenil účet a strašne sa hádal, že sa len presťahoval, alebo prípad, keď človek ani nevie na aký mail má hru (dá sa to v hre pozrieť), v akej banke má účet a podobné veci, čo každý normálny človek musí vedieť ak niečo hrá, niečo reegistroval a niečo niekde robil.

    Takže nechaj prosím naše veci na nás, ďakujem :)
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Já jsem hru hrál na slovensku a nebyl problém žádný...pokud je učet čistý tak je to ok...
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Kecy, prdy, beďary a navíc bohapustá lež. Nevěřím, že někdo za toto obdržel ban. Ono je to těžký, když někdo dostane ban za koupi účtu a ještě je z jiné krajiny (nebo za sdílení aj.). To si pak ten někdo musí něco adekvátního vymyslet, přece nenapíše že je jouda, raději to hodí na BP...

    Nahoď tedy ID nějakého účtu u kterého se to stalo. Jistě ho má ten případ co znáš uložené.

    Btw: ty zmiňované otázky se posílají právě při podezření na prodaný účet. Zajímavé že...
     
  9. Zafod,právě,že nevíme z jakého důvodu to sem píše,jestli si jen nechce dělat aliby. Dva hráče jsem měl v klanu takové. Podpora měla nejspíš podezření jak říkáš,a jak asi jinak by to prověřila,než změnou IP adresy z české na slovenskou např. na učtě lítal pouze on nikdo jiný,takže sdílení tam nebylo.... ID čka nevím,ale jeden je ještě v klanu i přes ban :D
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Hmm, jasný, to jsi mi to vysvětlil. Jen předpokládám že jsi byl vždy a všude s nimi, po celých 24 hodin. Jelikož to víš tak jistě. To tady ,,všichni lžou,, , jen ti dva případi mluví ,,100% pravdu,,.

    Btw: důvod těch otázek je celkem jasný a snadno vydedukovatelný. Dokonce jim podpora k tomu napíše nějaký text ve smyslu: pro prokázání vašeho oprávněného nároku (ten text není přesný, ale nějak tak zní). Tohle nevíš ale o tom proč případi ban dostali víš vše. Hmm, super, začínáš mě bavit...

    To JPP, by jsi si měl dát do nicku.
     
  11. Korben

    Korben User

    No nebudeme sa tu hádať a ani nič podobné. Pravý majiteľ sa nemusí báť , strachovať by sa mal ten čo účet prípadne od niekoho kúpi.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.