Oznámení Změna cen

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Raziel, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Raziel

  Raziel Guest

  Vážení hráči,

  Rádi bychom vás informovali o změnách cen ve hře Dark Orbit.

  Od 1.2.2017 budou ceny v menu plateb / payment pro Českou republiku upravené, abychom pro všechny naše zákazníky vytvořili jasnou a férovou strukturu. Zatímco jsme se snažili udržovat většinu cen na původní úrovni a některé ceny se nám podařilo dokonce snížit, naším cílem bylo vytvořit standartizované cenové relace. Proto v některých krajinách došlo - jako je vaše – ke snížení cen.

  Klíčovým faktorem, který je za touto cenovou úpravou, bylo přání vytvořit férové ceny a spravedlivé herní prostředí pro všechny naše hráče. Od roku 2007 až do současnosti se nám podařilo vyvarovat se prudkým nárůstům cen, což je v prostředí trhu velmi dlouhá doba a tak jsme projevovali naší oddanost a závazek vůči naší věrné komunitě hráčů. Ale v současné době dochází k tomu, že hráči různých krajů platí různé ceny a to je v některých případech hodně zneužívané. Jelikož to není v našem zájmu a ani v zájmu našich hráčů, bylo nutné tento krok podstoupit.

  Abychom vám dali příležitost udělat všechny plánované nákupy v původních cenách, rozhodli jsme se, že vám nadcházející změnu cen oznámíme s dostatečným předstihem.
  Jsme přesvědčeni, že tato změna nebude mít vliv na kvalitu hry Dark Orbit, a že i vy budete považovat ceny za přiměřené a také to, že si hru Dark Orbit budete užívat i v následujích letech.

  I nadále budeme přidávat do hry Dark Orbit nové funkce, abychom tak splnili požadavky, které máte jako hráči a aby vás hra bavila.

  Doufáme, že toto rozhodnutí pochopíte. Ujišťujeme vás, že změna cen se promítne i do naší angažovanosti v neustálem zlepšování hry, abychom vám přinášeli jen ten nejlepší zážitek ze hry.

  V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat hráčům, kteří hrají hru v českém jazyce za jejich loajalitu, za jejich zpětnou vazbu, nápady a návrhy. Váš přínos do hry je velmi cenný a důležitý pro úspěch hry a my si vašich konstruktivních názorů velmi vážíme!

  S pozdravem,
  Váš Dark Orbit tým.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.