Podpora Změna e-mailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »-ŖΛPTØRÆ-«, 7/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    rád bych změnil svůj e-mail. Problém je, že jsem svůj starý e-mail zapomněl (mám opravdu dost e-mailů) a ať hledám jak hledám, nemůžu svůj registrační e-mail najít. Můžete mi nějak pomoci?
    Děkuji za jakoukoliv pomoc, Raptor.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »-ŖΛPTØRÆ-« stačí se podívat v centru účtu (ikonka ozubeného kolečka vpravo nahoře na hlavní stránce) na který email je registrovaný
     
  3. mám podobný problém ale zapoměl jsem heslo k emailu a nevim co sem měl za otazku kdybych zapoměl heslo :) POTŘEBUJU TENTO UČET DÁT NA JINEJ EMAIL ABYCH MOHL ODEBIRÁT BONUSY Z EMAILU
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    **BAVORAČEK** změnu emailu ti nikdo neprovede, budeš si muset vzpomenout.
     
    **BAVORAČEK** tohle ocenil(a).
  5. Big_Bass

    Big_Bass User

    Nemusíš si pamatovat otázku, při získávání zapomenutého hesla se tě na ní zeptají, stačí pouze odpovědět. Pokud jsi zapomněl odpověď i ostatní údaje nutné pro ověření majitele E-mailu, tak si založ nový E-mail na stejném serveru a pokus se domluvit s jejich podporou (Ne s podporou bigpoint, ta nemá s tvým E-mailem nic společného), jestli by nebyli ochotní ověřit, že jsi majitelem E-mailu nějakým nestandartním způsobem. Ovšem budeš se k nim muset chovat velmi slušně, jinak se na tebe rovnou vykašlou.
    Existuje dost způsobů, jak se dostat na E-mail se zapomenutým heslem, ale jedno je jisté, odsud ani z podpory BP ti nikdo E-mailovou adresu pro komunikaci s BP nezmění.
     
  6. Korben

    Korben User

    Podpora hry a ani my email nezmeníme a ani tu nikto nikomu email neprezradíme.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.