Změna emailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PN2911, 10/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PN2911

    PN2911 User

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat co mám dělat když si chci změnit email z důvodů nepoužívání toho starého, ale bohužel se na ten starý učet ani nedostanu, protože je to můj starý učet a ja dlouho na DO nebyl a ted bych chtel zase hrát, ale chci si změnit email právě z důvodu nepoužívání toho starého. Je nějaká jiná možnost než změnit email pomocí toho starého ?? :)
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Ne, bohužel není. Musíš se pokusit získat přístup k původnímu emailu.

    P.S.: Pokud by to šlo, kradly by se asi účty jak na běžícím páse. ;)
     
  3. Korben

    Korben User

    Presne tak, iná možnosť nieje.
     
  4. PN2911

    PN2911 User

    ok díky a pokud jsem teď zjistil, že ten starý email už neexistuje a byl zrušený ?? :(
     
  5. Mne sa stalo to iste, ak maš gmail tak do mesiaca (asi) môžeš požiadať o vrátenie. Ak prebehol viac ako mesiac, tak sa musíš zmieriť s tým, že nebudeš dostávať muníciu, nebudeš sa môcť zúčastniť slnečnej lotérie v hitacu atd.
     
  6. Korben

    Korben User

    PN2911 Ak bol email zrušený, tak sa pokús vytvoriť rovnaký email, ak to nepôjde , tak sa nedá nič robiť.
     
  7. PN2911

    PN2911 User

    Ok to už jsem zkusil ale nic :/ takze mam asi smulu :/ ale díky moc za rady ;-)
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    PN2911: Zkus se obrátit na podporu daného emailového serveru.
     
  9. Ja mám podobný prípad... Chcel som si zmeniť e-mail, ale na ten starý e-mail mi potvrdenie nechodí... a pritom mam ten istý nick, ako som mal vtedy... poradte mi čo mám robiť ?
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    FrOg!_Is_Back_[SvK] to nemá s nickom nič spoločné, ak ti email na starý mail nechodí je to z dôvodu označenia za spam, preplnenej schránky, filtrov, pozeranie zlého mailu ... atď. Prípadne nenastavený odber newsletteru v hernom menu či neautorizovanie mailu, t.j. nedokončil si registráciu.
     
  11. Myslel som nick ako e-mail... Praveže niekedy mi to šlo normálne.. však ešte dávnejšie, sa menili cez e-mail mena hráčov... A teraz mi to vôbec nechodí... Skúsim ten newsletter aktivovať, a uvidím čo to urobí. zatiaľ vďaka za radu :_)
     
  12. Korben

    Korben User

    FrOg!_Is_Back_[SvK] Teraz sa už mena hráčov menia jen v hre, tak na email ti nič nepríde. Nik sa zmení len na hernej mape a mení sa v profile pilota.
     
  13. Ja viem, ale stále mi nejde zmeniť ten e-mail... Nechodia mi potvrdenia na ten starý mail...
     
  14. Korben

    Korben User

    Nepravdivá informácia.

    FrOg!_Is_Back_[SvK] Máš potvrdený email v hre ? Daj mi prosím tvoje ID.
     
  15. Ano mam. Ja som tu len par rokov nebol, lebo som nemal pc, a keď som sa chcel prihlasiť na ten starý e-mail, na ktorom som mal DO, tak som zistil, že je zrušene... Znova som ho vytvoril, ale už mi tam nechodia vôbec e-maily... Moje ID...38733144
     
  16. Korben

    Korben User

    FrOg!_Is_Back_[SvK] Skús napísať na podporu hry a požiadaj o preverenie či sa tvoj email nenachádza na black liste.
     
  17. Minule som pár krát písal na podporu, a písali mi, že mam to skúsiť na fóru... Ale skúsim to ešte raz. :D Ďakujem za pomoc a snahu...
     
  18. Korben

    Korben User

  19. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud te herni podpora poslala na forum ,tvuj email na black listine neni.
     
  20. Ďakujem veľmi pekne... Ano, podpora mi to potom urobila, po tom čo, som ju požiadal o to, čo ste mi poradili... Ďakujem ešte raz.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.