Změna hesla,emailu/5000rsb

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem JДCK†Đ¥ИΛMITΞ†™, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj jsem tu nový a tak nevím kde mám napsat snad to píšu dobře. Mám problém se změnou údajů či emailu vždy když dám změna hesla dojde mi na email potvrzovací email rozkliknu jej a hodí mě to na stránky darkorbitu a když se zkusím přihlásit nové heslo mi nefunguje s emailem je to stejně dojde mi to na email a rozkliknu to a nový email stejně nemám změněný vůbec si nevím rady.
    A jak je to s tím rsb ?
    • 1.000 raket PLT-2021
    • 5 EMP pulzů
    • 10 min DD-M01
    • 5.000 střel munice RSB-75
    • to by měl dostat každý ? mě to na email vůbec nedošlo
     
  2. iKo7

    iKo7 User

  3. FLEXI

    FLEXI User

    zkuste se mrknout do nastavení (centrum akci) na informační bulletin, zda li jej máte povolen. dále zda li vám nekončí pošta ve spamu.
     
  4. ne povolen jej mám tím to nebude
     
  5. Pokud to máte povolené a ve spamu ten e-mail nemáte, tak vám ten bonus nebyl přidělený. Nedostávali ho všichni.
     
  6. Korben

    Korben User

  7. Zkoušel jsem to už 31.10 a pak i 1.11 nešlo to ale teď jsem to zkusil a už to jde omlouvám se asi už je to ok
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  9. ano už je to ok
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak povazuji za vyreseno. Tema ohledne emailu s bonusem: Bonusový balíček
    Uzaviram, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.