Změna hesla

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem x.m.e.n.cz., 24/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim všechny prosím o radu když si chci změnit heslo nebo email tak mi nic nepříjde do emailu prosím poraďtě někdo.
     
  2. erik518

    erik518 User

    Nemáš to v Spame ?
     
  3. Nemám vůbec nic.
     
  4. erik518

    erik518 User

    A kde máš e-mail ? Lebo aspom ja mám osobnú skúsenosť že na zoznam.sk e-maily chodia dosť neskoro. Preto som prešiel na gmail.
     
  5. No já mám seznam.cz a nepříde mi ani změne eamilu, už sem si chtěl změnit na gmail ale nic nepřišlo.
     
  6. erik518

    erik518 User

    No tak ak by sa dalo nech ty moderátor ( alebo napíš na support ) zmení e-mail.Lebo zoznam.sk a seznam.cz mám tam e-mail-y a chodili neskoro ( občas ani neprišli ).Alebo potom si ešte pozri či nemáš blokované e-mail-y od BP.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Iné maily od BP ti asi tiež nechodia, že.

    Tak problém môže byť u teba (spam, nenastavený whitelist, blokovanie od mailovej schránky, filtre) alebo môžeš byť na blackliste u BP.
     
  8. Korben

    Korben User

    erik518 Prosím nikdy nikoho neodosielaj na podporu . Jeden s dôvodov je aj ten že hráč tam bude zbytočne písať aby mu zmenili email, lebo podpora email nezmení.

    Jedine čo môže podpora urobiť, je že preverí či sa hráčov email nenachádza na black liste.

    Tak že x.m.e.n.cz. ak ti nechodia emaily tak napíš na podporu hry a požiadaj ich o preverenie či sa tvoj email nenachádza na blackliste.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval, považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.