Změna jazyka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RessY, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RessY

    RessY User

    Zdravím celé forum:)
    Mám dotaz ohledně změny jazyka ve hře, osobně se mi líp hraje a lépe se cítím ve hře, která je v angličtině abych se z ní něco přiučil a češtinu ve hrách nemám rád, ale mám probmlém s nastavením celé hry do Angličtiny. Chci se zeptat tady, jelikož na chatu jsem za podobnou otázku dostal z mně neznámého důvodu ban na 1 den. Zkusil jsem angličtinu nastavit v Centru účtů, před příhlášením a dokonce jsem si dal i bydliště USA. I přesto mi to tam pořád hází češtinu, chci se tedy zeptat, jeslti je vůbec na českém serveru možnost nastavit si jiný jazyk.
    Děkuju za odpověď/i :)
     
  2. No pokiaľ hras na CZ 1/2/3 tak nezmenis jazyk nakoľko ten server bol vytvorený hlavne pre CZ komunitu ale aj SK. Myslím že to ide jedine ma GE serveroch (globálnych).
     
    RessY tohle ocenil(a).
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj RessY

    Jazyk hry vieš zmeniť na hlavnej stránke kde sap rihlásuješ na účet v ľavom hornom rohu viz obrázok nižšie
    Screen Shot 2016-07-14 at 9.17.57 PM.png

    No zmena jazyka funguje iba na globálnych serveroch kde je viac krajín, ktoré majú svoj vlastný jazyk, ako ti už písal spoluhráč vyššie. Tým pádom, napr. na českých, poľských, tureckých serveroch a pod. jazyk nedokážeš zmeniť na iný keďže taká lokalizácia serveru nebola pripísana

    Zodpovedal som tvoju otázku dostatočne? Máš ešte nejakú ohľadom tejto témy?
     
    RessY tohle ocenil(a).
  4. RessY

    RessY User

    Jasně a stručně, děkuju:) Další otázku nemám
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Som rád, že som pomohol a veľa šťastia vo vesmíre pilot RessY

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.