Změna Jména 2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BlasteR69, 15/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlasteR69

    BlasteR69 User

    Čau, neporadil by mi někdo jak udělat takové jmén jako má on ve videi ? hledal jsem to všude a nevím jak to udělat díky za odpověd ...
    Zkoušel sem to všude to jméno utvařit i v mapě znaků prosím poraďtě a hned to nelokujte díky ...
     
  2. Gelda

    Gelda User

    :D V minulém topicu ti dali odpověď :D

    Chápeš vůbec co chceš ? :D Poradit jak vytvořit nick ze znaků....

    Odpověď byla od moderátorů fora že v mapě znaků si ty znaky máš najít a složit si to nebo na internetu si je najít.

    Tvá reakce ? Ani nevím jak ji popsat :D Jsou okamžiky kdy skutečně moderátorům chatu / fora opravdu nezávidím jejich úděl.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    BlasteR69, tohle na forum nepatří, kde najít znaky jsem ti poradil, z nich si nick poskládat zvládne snad i malé dítě. Pokud myslíš nick na 2 řádky, nevím co to má být, může to být chyba zobrazení, klidně i montáž, tím co je na videu se tu zabývat nebudeme. Tentokrát ti ještě za znovuotevření uzavřené témy body nedám, příště už ano. Přečti si prosím link od kolegy v minulém tématu. Nic k řešení, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.