Změna jména a více účtů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ParanormalCz, 19/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer,

    Mám pár dotazů. První se týká změny Uživatelského jména. Jestli lze nějak změnit. Žádostí podpory či nějak jinak. A druhý dotaz se týká hraním na více herních účtech.

    Berme to tak že vím že je zakázené:
    - Obchodování s účty
    - Hraní na cizích účtech
    - Darování jména a hesla a takový základní věci.

    Někde jsem četl že svých vlastních založených účtů můžeme mít kolik chci. Ale nevím jak je to a chtěl bych ze zeptat. Abych neporušil nějaká pravidla. A také věci spojené s tím. Když mám třeba 2 účty své a hraju na nich můžu na nich hrát zároveň :D atd...

    Předem děkuji za informace, odpovědi, a popřípadě stručný výtah z pravidel hry :)
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Hej kámo děláš si ze mě srandu ? :D Já to tady píšu co nejlíp můžu a ty napíšeš takovouhle ***. Noooo Fórum válí a Admini též -_- Najde se nějaký ochodnější člověk ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/11/14
  4. »vojta«

    »vojta« User

    jméno si můžeš změnit v profilu pilota (profil pilot - upravit profil). více účtů mít můžeš, ale nesmí mezi nimi docházet k interakci - takže například nemůžeš jedním nastřelovat npc a druhým dorážet, nebo si jeden účet sestřelovat druhým.
    ------------------
    hej kámo, ty teda válíš, přijdeš na fórum pro pomoc a prvnímu člověku, který napíše odpověď která není podle tvého gusta, nadáváš, zvlášť ještě když ti dá odkaz na VOP, kde si můžeš druhou část tvého dotazu dohledat ...
     
  5. Tomuhle člověku říkám borec!!! Ochotný. A má na fóru co dělat :p
    A ještě. Mluvím o Uživatelském jménu to je to jak se sním přihlašuješ.
    A když budu s těma účtama ve stejmé skupině a třeba na jiné mapě nebo ve skupině na stejné mapě ale s každým střílet do jiného NPC ?
     
  6. »vojta«

    »vojta« User

    přihlašovací jméno nejde změnit. ty účty, tohle je už podle mě taky zakázaný. prostě bys je vůbec neměl hrát společně.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ParanormalCz kolega tě odkázal na VOP, pokud jsi je četl, nebo si je teď přečetl, věděl bys jak to je s vlastněním více účtů a jaká pravidla tam platí. Navíc jedno téma= 1 problém/dotaz.
    Přihlašovací jméno změnit nelze.
    A za vyjadřování na fóru ti uděluji ban, tu se bude každý vyjadřovat slušně.
    Zodpovězeno, uzavřeno, LOCK!
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    Takéto začiatočnícke otázky má hráč, ktorý má level 21 ? Ak k tvojím narážkam len jedno, ty už si v hre nemal čo robiť.;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.