Zmena mailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dadik, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dadik

    Dadik User

    mal by som tu mensi problemik so zmenou mailu.. Ked dam odoslat zmenu mailu tak na aktualny mail mi nic nepride.. neviete preco? moze to bit tym ze moj mail zablokovaly a len dneska sa mi odblokoval?
    Diki za odpoved.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  3. Dadik

    Dadik User

    Marvin na mail je registrovany pretoze som to pozeral aj na podpore.. a to blokovanie od BP to nwm kde najdemm...
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Dadik to bys měl najít někde v nastavení emailové schránky, záleží na poskytovateli. A pokud jsem to správně pochopil, psal jsi i na podporu.. zeptal jsi se tam i zda se tvůj email nenachází na blacklistu?
     
  5. Dadik

    Dadik User

    Marvin.. Na podporu som nepisal..ale ten mail som mal bloknuty pretoze som nan nechodil..ale som pisal na podporu pokecu a oni mi ho dnes odblokovali..
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Dadik, tak pokud ti tvůj poskytovatel email odblokoval, napiš prosím teď na podporu hry, a zeptej se zda se tvůj email nenachází na blacklistu, a pokud ano, požádej o jeho vyjmutí.
     
  7. Dadik

    Dadik User

    ok :) diki za radu marvin :)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Není zač. :) Poté zkus poslat změnu znova, a dej vědět zda-li už ti to jde. ;)
     
  9. Dadik

    Dadik User

    tak napisal som na podporu.. uz len cakat na odpoved :) samozrejme dam vedet :)
    --------
    Takze.. Podpora mi odpovedala ze mam napisat vsedni den aby to mohli posunut nejakemu pracovnikovi BP.. Ten vsedny den je ale kedy?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/9/14
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Dadik nepiš prosím multiposty, ale používej tlačítko Upravit u tvého předochozího postu. Multipost spojen.

    Všední den znamená pracovní, tj. pondělí až pátek, sobota a neděle je víkend. :) Takže zřejmě budeš muset napsat znovu v pondělí.
     
  11. Dadik

    Dadik User

    Takze mu mu mam odpovedat na jeho mail?
     
  12. Belgam

    Belgam Guest

    Muzes mi napsat cislo toho ticketu kde ti psali ze v pracovni den?

    Edit: uz nemusis , zkus provest zmenu ted
     
  13. Dadik

    Dadik User

    Jj tu to mas:
    [Ticket#2014090610023181]
     
  14. Belgam

    Belgam Guest

    Uz jsem psal, zkus poslat zmenu .
     
  15. Dadik

    Dadik User

    Nic mi neprislio :(
    --------
    jo :) uz mi to ide :) dakujem vam za pomoc :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/9/14
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Dadik, nepiš prosím multiposty, ale používej tlačítko Upravit u tvého předchozího postu. Multipost spojen. Přečti si Jak správně přispívat na forum.

    Není zač, jsme rádi že je tvůj problém vyřešen. ;)
    Vyřešeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.