Zmena mena

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Predynko, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Predynko

    Predynko User

    Ahojte mám problém, strielali sme základňu pukol ma modul dal som opravu na mieste a zrazu som mal meno lukascz2 lakol som sa či sa mi dakdo nabúral na acc alebo mi systém zmenil meno mal som meno FακεPεσρłε tak teraz neviem či je to za to meno alebo sa mi nekdo nabúral na ten acc v momente som zmenil heslo a pojdem aj mail ..
    Ďakujem za odpoveď
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Predynko: Jméno ti pravděpodobně změnil admin, neb tvoje jméno nepařilo zrovna mezi ta slušná. A asi jsi přišel i o možnost měnit si jméno ve hře.
     
  3. Predynko

    Predynko User

    FakePeople ak si to vieš preložiť nič vulgárne ani neslušné tam nieje iba FalošnýĽudia :)
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Predynko: Nebo se to dá také pochopit jako "Podvodníci". Je otázka jak jsi to myslel, zda obviňuješ sebe nebo někoho jiného. ;)
     
  5. Predynko

    Predynko User

    Myslím že čiastočne tam nieje žiadne obviňovanie :) To by bolo keby to mám skôr že VySteFalošnýĽudia :) hento je proste len filozofia :) :D
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Filozofia,nefilozofia..v mnohých ohledech se to muže jevit jinak.Nuž teď je to na administrátorech co ti nepěkného řeknou...:D
     
  7. Predynko

    Predynko User

    Mno ale keď niekomu chceli meniť meno tak mu napísali na chat ne ? :) a mňa nikdo neupozornil ... A mňa zaujíma hlavne to či to bol admin alebo sa mi niekdo nabúral na acc ako vidíš :)
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Neereknou mu nic, protoze na foru mu to stejne nikdo nezmeni a pokud to byl nekdo z BP, tak hold ma smulu.
    Ma si davat nick ,ktery nikoho nebude pohorsovat.
    A nikdo ti nebude uz vubec rikat kdo to byl, bezpecnost uctu je zalezitost hrace a pokud nekomu dal udaje,tak potom je to chyba hrace.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Predynko

    Predynko User

    Belgam ako si si nevšimol mňa netrápi kto mi to meno zmenil ale chcel som vedieť či nekdo s BP alebo sa mi dakdo nabúral na acc !
    A údaje od acc mám iba ja nikdo iný :) A povedz mi koho som pohoršoval ? no nič nebudem sa hádať :)
     
  10. Predynko, poznas to jednoduse, pokud jsi se nekdy drive jmenoval lukascz2, tak ti jmeno zmenil admin(vetsinou tomu tak je, ze zmeni jmeno na nektere, ktere jsi mel drive). Pokud ne, tak ti nejspise nekdo vlezl na ucet a zmenil ti ho.

    Nicmene, pokud bys nikomu nesdeloval sve prihlasovaci udaje a byl obezretny, nemuze se ti nikdo na ucet dostat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Predynko

    Predynko User

    Udaje nemá nikdo okrem mňa :) A keď mi už zmenil meno tak po tých 2dňoch si môžem dať zas aké chcem ? :)
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Predynko takze ratam ze si sa tak uz volal...pravdepodobne tvoje starsie meno ze?
    cize nikto sa ti na ucet asi nenabural

    no to zistis jednoducho, ked ti pojde zmenit tak pojde, ale skor by som povedal ze nepojde ak to bol niekto z BP
    ved sam uvidis
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Myslel jsem si, že je hráč nejdříve upozorněn a požádán, aby si nick změnil - snad kromě vyloženě vulgárního, nebo v případě opakovaného nevhodného nicku.
     
  14. Zafod

    Zafod User

    A důvod k upozornění a jak upozornit, to se má čekat až se náhodou uživatel přihlásí? Pokud se jedná jen o změnu nicku, je vlastně takováto změna od oprávněné osoby, dost jasné upozornění. Přece nechcete na všechno posílat e-mail. :)
     
  15. Na e-mail ne, já bych ocenil osobní návštěvu... :p

    BTW - zdravím kolegu "Mamlase" Zafoda :D
     
  16. RENATA999

    RENATA999 User

    Dobry vecer ,prepacte ze pisem so zeninho uctu ale neviem ako sa mam s vami inak spojit,mam problem.Zmenil som si meno v hre a nemozem sa nalogovat,neviem co sa deje ,vypisuje mi to ze meno neexistuje.prosim pomozte mi.Server global europe 4 ID:55383614.dakujem.
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Prihlasovanie meno sa ale nedá zmeniť, iba to v hre, t.j. prihlasuj sa so starými údajmi.
     
  18. RENATA999

    RENATA999 User

    Kubino prihlasujem sa so starymi udajmi,menil som si iba nick v hre a proste sa mi teraz neda nalogovat.omg to by ma teda mrzelo hram to pomali piaty rok den co den a takto skoncit.:(lutujem aj ze som si zmenil meno nabuduce to uz nebudem skusat...Rad by som ale vedel ako to vyriesit...?
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Zmenou mena sa ale nedá dosiahnuť to, že sa nedostaneš na účet, to s tým nič nemá. Teda ak nemáš ban. Čo ti píše po prihlásení v linku na konci? Resp., ako sa to chová, obnoví sa stránka alebo napíše, že zadávaš neplatné údaje.

    Ja viem, že píšeš čo to vypisuje (meno neexistuje) ale to môže byť spôsobené aj jeho zlým zadaním (caps lock) a podobne. Ak ti to šlo doteraz neviem prečo by to isté meno a heslo nemalo fungovať aj naďalej.
     
  20. vosinoha1

    vosinoha1 User

    já se bavim :D měníte nicky jak mamlasové a pak se divíte že vám něco nejde , proč za něco se schováváte ? něco jste provedli ? stydíte se za sebe ? je dobře že vám to nejde já bych změnu nicku úplně zakázal a bylo by
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.