Zmena meny v platbách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »•ΛŁıєN•«, 18/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň. Rád by som sa spýtal či je možné zmeniť menu v platbách z € na CZK a nakoľko som sa presťahoval na Slovensko . Viem nepíšem do správnej sekcie ale neišlo mi pridať príspevok do "časté dotazy k platbám" tak sa ospravedlňujem. Vďaka za odpovede.
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Myslím že by sis měl napsat na podporu aby ti změnily payment,ale počky na vyjadření moderátora.
     
  3. Měnu v platební oblasti je možné změnit, ale je potřeba napsat požadavek na podporu, jak napsal správně ddavidd11.
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Áno stačí napísať na podporu

    Má zakladateľ témy ešte nejaké otázky? :)
     
  5. Chtěl bych se zeptat, zda neproběhla nějaká změna v akceptaci platebních karet. Mám platební kartu k běžnému účtu u M Bank a platební účtu debetní u Reifeisenk bank, přičemž z těchto karet mi nelze zadat platba. Vymazal jsem i přednastavené údaje v platební sekci, ale ani po restartu hry nelze platu uskutečnit. Pochopitelně je na účtech dostatek hotovosti. Předchozí platby kartou Fio banky probíhaly bez problémů. Netušíte, kde je problém? Třeba nechce BP, abych už dál utrácel :)
    PS: platební podporu kontaktovat nemíním, to je kapitola sama pro sebe.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. A platil si už niekedy priamo kartou v obchode alebo niekde? Lebo účet sa "aktivuje" až po priamej platbe kartou.
    Aspoň ja som mal taký problém a jednou platbou bol problém zažehnany
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Nemáš náhodou blokované prevody kartou? Taktiež mám jednu kartu u mBank a aby som mohol platiť kartou musel som to povoliť v nastaveniach karty a zvoliť limit.
    mbank.jpg
     
  8. Obě karty jsou sice novější, ale jsou aktivní a běžně s nimi platím. Povolení převodů jak píše Jessie bude asi pravděpodobný důvod disfunkce plateb. Mrknu zítra na to, díky za tip. Přeji hezký večer.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.