Změna Nicku

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •♥SlaďoučkýDonutek♥•, 15/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím . chtěl bych se zeptat proč mi nejde změnit nick .. vm kde se to dělá ale prostě to nejde .. nepíše to čas kdy to bylo naposled změněno ale jen ,, Momentálně nesmíš změnit jméno pilota. '' Děkuji za Odpověd
     
  2. Korben

    Korben User

    ID si máme vymyslieť ?
     
  3. Ou . omlouvám se ... ID:92032695
     
  4. Korben

    Korben User

    Tak že , zmenu nicku máš blokovanú lebo si pred tým použil nevhodný nick. Pravdepodobne si bol požiadaný o zmenu a ak si požiadavku odmietol, tak ti bol nick zmenený a bola ti zamedzená aj zmena nicku.

    Skús si slušnou formou požiadať na podpore o zrušenie blokácie zmeny nicku.
     
  5. Měl jsem nick kterej Udajne nebyl vhodny ( Lopata ) nevím prečo je nevhodny .. ale změnil jsem ho nemohl protože jsem musel čekat 48 hodin abyc si to mohl změnit .... no ale že po par hodinach to zamě udělala podpora zato nemužu ... systém mi to nedovolil dříve
     
  6. Korben

    Korben User

    Napísal som ti čo máš urobiť a k tomu nicku, som si na 100% presvedčený že vieš presný dôvod. Všimol som si diskusiu na FB a kolega Gahan to tam vysvetlil, tak že je zbytočné to tu ďalej rozoberať.
     
  7. Dobře .. děkuji ...
     
  8. Korben

    Korben User

    Nieje za čo.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.