zmena nicku

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Morpheus[WΔR™], 29/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    nejde mi v hre zmeniť nick. Vždy mi vypíše: Aktuálne nemáš povolené zmeniť svoje meno pilota! Neviem v čom je problém, pretože som si meno nemenil minimálne rok. Vďaka za pomoc.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Ani ti to nepujde, bohuzel jsi jeden z tech co maji zablokovanou zmenu nicku. Tuto moznost ma podpora hry a muze ji vyuzit u chycenych *** useru.
     
  3. vďaka za odpoveď, ale poznám x prichytených *** userov, ktorí si meno menia ako spodné prádlo. Takže asi sa s tým nebude dať nič robiť, či?
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    A ja poznám x chytených čo stále len fňukajú ako im je "ubližované". Človek má byť férový, ak nie je musí niesť následky.

    Inak mám za to, že ak to podpora raz nastaví je to trvalé.
     
  5. neviem kde vidíš fňukanie, ale aj tak dík
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Morpheus[WΔR™] ja nehovorím o tebe, ale všeobecne, ty si predsa tiež hovoril všeobecne nie o sebe ;)

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.