Zmena parametrov klanu po 48 hodinách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ChuckNorris, 13/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    mám stručnú otázku, ktorá ma už druhý deň zaujíma.
    Založil som klan, pri zakladaní nie je možné zvoliť firemnú príslušnosť, ani rekrutáciu - či je klan otvorený, alebo uzavretý.
    Nastaviť sa dá len TAG, Názov a Popis (verím, že obrázok nepotrebujete, viete o čo ide).

    Hneď po založení som chcel nastaviť klanu firemnú príslušnosť (napríklad kvôli stanici, ktorá by takto nebola červená pre moju firmu).
    Lenže namiesto úspechu ma čakala len "Systémová zpráva"

    "Název a TAG klanu můžou být opět změněny nejdříve za 48 hodin."

    [​IMG]

    Pritom názov, ani TAG klanu som nemenil.
    Je to normálne? Dlho som v klane nebol a ešte dlhšie som nemal možnosť/potrebu toto meniť, ale zdá sa mi, že takto by to fungovať nemalo. Keď chcem klan jeden deň uzavrieť a druhý otvoriť, tak vlastne nemôžem? :oops:

    Ďakujem
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  2. Sentiero

    Sentiero User

    ChuckNorris Tak jsem to zkusila a funguje to tak, jak má. Firemní příslušnost i stav rekrutování lze měnit i několikrát za sebou. Vyzkoušej to ještě jednou. Mohlo se stát, že jsi něco omylem vepsal do kolonky TAG, nevšiml sis toho a uložil to společně se změnou firmy nebo rekrutování. I tuto situaci jsem zkoušela. Připsala jsem do TAGu písmeno, změnila firemní příslušnost a vyskočila přesně ta tabulka, kterou jsi poslal.
     
    jan42, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  3. Skúšal som to, niekoľkokrát, dával som si pozor, aby som na TAG, alebo názov ani neklikol.
    Ak si nejaký admin nájde chvíľku čas, môžete to prosím skúsiť? ID v podpise.

    Ďakujem.

    ______
    EDIT:
    Ďakujem Sentiero, že si to skúsila u seba, zrejme sa teda tento problém vyskytuje len u nových klanov.
    Každopádne, 48 hodín od založenia klanu ubehlo, urobil som zmeny aké som potreboval, takže je to "vyriešené".
     
    Naposledy upraveno: 13/11/17
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Callisto

    Callisto User

    Ahoj ChuckNorris,

    jsem ráda, že se to vyřešilo. Můžu vlákno uzamknout. :)

    Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Ahoj Callisto,

    vyriešil som to nakoniec tak, že som počkal tých 48 hodín.
    Už sa o to asi nebude nikto ďalej zaujímať, preto tému môžeš zamknúť. ;)

    Ďakujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Warden

    Warden User

    Dobrá, uzavírám tedy tému.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.