Zmena Platby

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †↕•»Ŧ►♣Aero♣◄Ŧ«•↕†, 12/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím mám jednu otázočku býval som v českej republike no presťahoval som sa spet na slovensko lenže menšia chybička krási by tu bola chcel by som si kupovať premium členstvo lenže ked ho chcem kupit je stále v českých korunách a ja už bohužial mám slovenskú banku týmto by som vás chcel požiadať o radu ako si platby z českých korun možem v nákupe prehodit na Slovenské euro dakujem za každú radu a pomoc pri tejto menšej dileme :) S pozdravom Aero :)
     
  2. Borat

    Borat User

    Treba si napísať na podporu hry a požiadať o zmenu paymentu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Citát zmazaný.

    ako možem poprosim dáky link na tu podporu hry :) moc sa tu v tom nevyznám
     
  4. Borat

    Borat User

  5. Vęηa

    Vęηa User

    Moje zkušenost asi před 2 lety. Když jsem žádal podporu o změnu platebního systému z Německého na Český, tak mi vlastně pořádně nebylo odpovězeno jesli to jde nebo nejde, tím usuzuji, že to asi podle nich nelze uskutečnit a nové tickety na toto téma nemám už posílat nebo mi pošlou email do spamu.
     
  6. Borat

    Borat User

    To prešlo už viac ako 500 dni. Skúšal si napísať teraz?
     
  7. Vęηa

    Vęηa User

  8. Komunikujem s Podporou o zmene paymantu ale môže mi niekto vysvetliť prečo odomňa žiadajú potvrdenie od banky,že som vlastníkom karty? Akože to že pýtali občianky preukaz aby som dokázal,že som slovák to chápem ale to,že sa meno na občianskom preukaze zhoduje so všetkými menami na kartách ktoré boli použité to nie je ako dôkaz? Moje požiadanie zmenu paymantu bolo nazvané ako podozrivé pretože som cca po 3 rokoch zažiadal o zmenu čo zmenili paymant podľa patby? Ich zaujíma prečo je môj pyapal anglický?
     
  9. Warden

    Warden User

    Anti«-»NORMAL«RTFM»: To ti bohužel zde nevysvětlime. Tyto požadavky jsou často kladeny přímo z BP, takže ten dotaz budeš muset řešit na podpoře a ne zde na fóru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. =Marvin=

    =Marvin= User

    Vyřešil autor svůj problém, můžeme vlákno uzavřít?
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= User

    Autor se už do tématu neozval, pro neaktivitu uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.