Změna přezdivky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .Tron., 13/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .Tron.

    .Tron. User

    Zdravíčko, chci se poptat měl jsem přezdivku a z ničeho nic se mě změnila tak jakože OK tak jsem počkal dva dny. A chci si ji změnit a nemužu protože to tám píše že momentálně si nemohu změnit nick nebo něco podobného. Jde stím něco udělat? Doufám že to píšu správně vůbec se v tomto forů nevyznám...:D jo a ješte k tomu měl jsem přezdivku Bastard nevím jestli mě to změnil admin ale mě ta přezdivka nepřijde nějak uražejici nebo nevhodná... a mám ban na chat tak jestli to bol on tak jsme to sním nemohl řešit...:))


    PS: jestli to pišu špatně nemlať te mě! :D

    jooo a ta otázka...:D jde to nějak změnit? a nebo to mam něco jako permici na přezdivku protože pod nickem delnikxx fákt litat nebudu....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/14
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ak je to názov za úspech tak klikni na hlavnej stránke na profil pilota-úspechy-vľavo názov-a vyber si čo potrebuješ
     
  3. Big_Bass

    Big_Bass User

    .tron. nepiš 2 posty pod sebe, použij tlačítko upravit.

    Jinak nevhodnost přezdívky posuzují admini asi i modi, takže ohledně toho ti bude moci lépe odpovědět někdo z jejich kolegů, každopádně už jsem viděl i horší přezdívky a jejich uživatelé byli nejdříve vyzváni, aby si ji změnili sami. A pokud je ban na 2 dny, nebo delší, tak si můžeš podat žádost o odbanování do sekce Chat, podle návodu.

    PS. mlátit tě tu nikdo nebude, už za vyhrožování začínají bany myslím na týdnu.
     
    Naposledy upraveno: 13/12/14
  4. Leon

    Leon Guest

  5. .Tron.

    .Tron. User

    asi už nic :D takže stači požádat o odbanovaní v tom jak klidnu na Chat a to bude vše? :D já se v tomto foru moc neorientuju :D

    joo a ješte by mě zajimalo jak to mám napsat tu žádost..:D stači napsat že žádám o odbanovaní mé přezdivky a to bude vše? :D


    jo a to že nemám psát dvě zpravý pod sebe jsem si přečetl až ted tak sorry že jsem to udělal znova..nevím jak to dát pod sebe když už jsem poslal dvě...:D pardooon :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/14
  6. Big_Bass

    Big_Bass User

    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. .Tron.

    .Tron. User

    Jo aha :D nooo ok už jsem tam poslal tu žádost tak třeba mě to projde a nebudu muset toto všechno pročitat...:D uvidimě diky moc za pomoc..:D
     
  8. Big_Bass

    Big_Bass User

    Pokud to chceš "dát pod sebe, když už jsi udělal 2", tak si zkopíruješ text toho druhého do schránky, přidáš ho do prvního a ten druhý smažeš. Naopak když už někdo odpovídal, tak napiš nový, jinak se v tom vlákně nevyznáme.

    A zpět k tématu, už ti jde alespoň změnit přezdívka?
     
  9. Leon

    Leon Guest

    Doporučuji pozorně pročíst odkaz, který jsem napsal v výše !!
    Příště už budou body.
    Posty opět sloučeny.
    Ještě něco k tématu?
     
  10. .Tron.

    .Tron. User

    Ne nemohu však jsem tu žádost poslal teprve před 5 minutama...:D a když si to chci změnit tak to napiše toto: Momentálně nesmíš změnit jméno pilota.


    Jaké body? :D wat? sakra je tu něco jako tutorial? :D asi to fakt budu muset pročitat ten odkaz...:D No když tak až zítra žádost jsem poslal třeba mě odpoví..:D asi mužeš udělat to LOCK :D to jsem tu už viděl často :D
     
  11. Big_Bass

    Big_Bass User

    Možná se mýlím, ale myslím, že to nesouvisí s bannem na chat.
     
  12. .Tron.

    .Tron. User

  13. Big_Bass

    Big_Bass User

    Nemůžu, to se zobrazuje jen tobě a Teamu Darkorbit. Sekce chat slouží pro žádosti o řešení banu na chat. Nevím, z jakého důvodu máš blokovanou změnu přezdívky, pokud vím, tak na to se ban nedává. To nám asi taky bude schopný vysvětlit spíš někdo z modů/adminů.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  14. .Tron.

    .Tron. User

    Toto jsem jim tam poslal...:D


    Zdravičko, chtěl bych poprosit o odbanováni přezdivky...abosolutně nemam šajnu o tom jak to tu funguje ... :D Možná by bylo dobré říct zaco to mám..jo tim začnu..:D Takže asi by bylo dobré říct, že už mám ban na chat za přezdivku ale to mě tak netrapí nějaký chat..:Dmimochodem ta přezdivka za to co jsem to dostal byla(No_cecuš_voe) = 30 dni nechápu...ale toto nechci řešit :D no a mezim tím než mě asi moderator chatu změnil nick jsem měl plno dalších nicku ( jsem už takový že mám pořád jinači nick...:D ) a asi cca před 5 dny jsem si dal nick Bastard asi pul dne jsem stím lítal potom na hodinku odlognu a z ničeho nic mám nick delnikxx What? :D tak jakože OK čekám dva dny až si to budu moc zase změnit a ono nic píše to tam něco že si ji nemohu změnit. Tak bych chtěl poprosit jestli by nešlo třeba nějak zařidit abych si to zase mohl měnit protože pod nickem delnikxx nebudu litat...:D

    Vím, že toto neni asi nejlepši zadost o odbanovaní ale jsem tak trochu v naladě :D tak doufám že se to nějako vyřeší děkuju ;) pac a pusu cecuuuš
     
  15. Korben

    Korben User

    .Tron. Poriadne si prečítaj odkazy ktoré si dostal a ak vytvoríš jednu tému a nikto ti tam neodpovie, tak to neznamená , že vytvoríš ďalšiu.

    Uzavreté LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.