Návrhy Změna PvP systému, tresty pro lovce nováčků

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RemmyII, 3/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Měly by se postihovat parazitující lovci nováčků?

  1. Ano

    37 hlasy(ů)
    26.1%
  2. Ne

    105 hlasy(ů)
    73.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RemmyII

    RemmyII User

    No...mnohem raději se potom obejdu bez střílení nebohých holoubátek. Jen abych se nemusel bát pohnout. Co se týče pomoci firmy...už jsem párkrát zažil frajera, kterej do mě poslal pár raket...nevím...asi aby mě sundal dřív? Dokonce mě už i sestřelil týpek z firmy, kterýmu jsem chtěl pomoct sundat nepřátelskýho hráče, kterej na něj zaútočil.
    Ten ban bych pochopil...ale způsob, jakým mi byl dán byl velmi trapnej a smrděl kamarádičkovskou protekcí pro druhého hráče. Pedobear není urážka, ale naprosto běžný označení...používá se všude bez nějakých postihů (WoW, WoT,...). Jestli to bylo tím, že jsem se dotknul něčího ega, tak běžel plakat za kamarádíčkem moderátorem...je to dost ubohý.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. SauronL

    SauronL User

    Hloupost , je to PVP hra a tady odjakživa platilo že silnější žere slabší ;) takže za mě velké NE , + k tomu proč bychom za to měli být ještě postihováni? o_O
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. RemmyII

    RemmyII User

    Aby sis vybíral
    1) cíle, který se Ti můžou rovnat
    2) abys nekazil ostatním hru tím, že jako ubožák čekáš, až je nastřílí silný NPCčko a pak se do něj pustíš (velmi časté, velmi ubohé)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Kubino

    Kubino Guest

    1) nebol si to ty čo tvrdil, že akýkoľvek návrh potrebuje pre úspech diskusiu? K diskusii patrí aj spochybňovanie, nič čo pohlo svetom sa neobišlo bez, úspechu predchádzajúcej, kritiky :) len nechci po mne na toto tvrdenie nejaké štatistiky.

    Kto nevie uniesť kritiku a názor druhých by nemal návrh ani predkladať. Treba v tom nájsť všetky medzery a spochybniť to v čom sa to len dá, aby to pri implementácii nemohlo spraviť BP, že sú tam medzery.

    2) tak už je jasné, prečo im chceš dať výhody a prečo máš "komplexy" zo skúsených hráčov. Lebo ty zostrelíš len nováčika, ostatní strieľajú teba - vyznelo to tak.

    Btw. vieš ono čím človek je dlhšie v hre tým je zložitejšie si udržať hodnosť, preto ju máš vyššiu ako Zafod alebo aj ako napr. ja. Časom pochopíš ;)


    RemmyII hold týmto si musel prejsť každý, jediné čo tu na fóre môžme spraviť je poradiť ti ako hrať efektívne a popriať veľa šťastia a pevné nervy. Samozrejme je to len hra, treba to brať s nadhladom.
     
  5. SauronL

    SauronL User


    Cíle který se mi můžou vyrovnat ?
    na co plýtvat municí když plýtvat nemusím a mám stejnou odměnu jak za nováčka tak za 2x silnějšího hráče než já?


    A nekazit hru ostatním ? Musíš být ostražitý a dávat si pozor , případně když střílíš cubikona tak použít nějaké ty EMP miny :D, nebo zapomenout na nepřítele a sundat toho NPC bez ohledu na tvoje zdraví



    Moje rada pro nováčky : Používej rychlou loď :D

    Hold tohle už je darkorbit, až budeš silnější tak to pochopíš :rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. jaroshot

    jaroshot User

    Kubino
    1. ano věcnou diskusi vždy uvítám a jsem rád, že reagujete. Nicméně bych uvítal i další pisálky. Jako já Vám do oné dírky nelezu a lézt nebudu. Snáším kritiku docela obstojně a nepsal jsem nic takového, že ji od Vás nějak těžce nesu. Ba naopak jeětě mne to baví, pokud teda ovšem nedostanu BAN. :(
    Zajímavá spekulace z Tvé strany. Nikdy nejsem urážející. No pokud mé příspěvky na Vás působí negativně, tak je to jen dobře a právě tohle vede k diskusi. Hůř ji ovšem nesete vy a svou dominancí si pak pomáháte banem - ryze můj pocit. Já nehledám spojence já se snažím být věcný. Osobní narážky však padly prvně od Vás a já se pak vtáhl na Vaši vlnu. Jsem přece nucen se přizpůsobit zdejšímu prostředí. Statisticky si neodpustím mírné navýšení sledovanosti na foru :D

    2. mam víc sestřelů než jsem byl sám sestřelen a nepočítám, že se to někdy obrátí. Asi nejsem tak obratný diskutér jako někteří jiní a nemyslím ani Tebe ani Zofoda. Problém vidím v úpadku nováčků a neochotu jim naslouchat.

    btw - k udržení je potřeba hrát, až přestanu mohu být klidně astronaut začátečník.

    P.S. vysvětli mi, proč zde nastává úpadek?
     
  7. Nebylo to určeno mě, přesto si dovolím zareagovat. Na cz3 mám goli- spectrum, a v druhém hangáru spearhead, full LF3, full pohony a B2 štíty. Stálo mě to spoustu času to vydražit, a odehráno pár set hodin (lvl 18). A zrovna na tomhle serveru mám na ty poměry hodně studijních bodů (leckdy víc, než mají v TOP 100), ale pokud jde o lov, tak na hráče, kteří mají nahráno 6 000 a více hodin, a ty bys u nich viděl jak :D mají full LF4 a další věci, které já na cz3 nahraji tak za 10 let, tak s těmi se střílet prostě nemůžu, nevyhraji. Jestli si to ještě nikdy neudělal, otevři si profily TOP 100 na cz3 a řekni mi poctivě, jestli by sis tam založil nový poctivý účet a bavil se při hře.

    Můj názor na tento návrh je následující, změna by měla být v přístupu na mapy. Čím jsem měl vyšší lvl, tak jsem se dostával na domácí mapy protivníků, mělo by to být opačně, pak by se k sobě dostávali hráči přibližně stejných výbav a zkušeností. Mě osobně sundání nějakého začátečníka na dvě salvy nebaví. Ale souboj na 2 minuty, ať už dopadl jakkoli jsem na chatu dokázal ocenit.

    Klidně navrhnu nové mapy pro kolotočáře, kam nikdo jiný nebude mít přístup, ať se střílí mezi sebou.
     
    Naposledy upraveno: 4/6/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Zafod

    Zafod User

    RemmyII ono střílet NPC je potřeba se naučit. Silnější NPC musíš buď točit nebo tahat. Tak aby ti nezpůsobilo skoro žádné škody. Dále bych možná přehodnotil loď, jelikož za BB je celkem slušná odměna, oproti např. Leonovi či Nastromu. Rozhodně ale nevidím řešení tvého problému v takto nastaveném návrhu.

    Ale to není ubožáctví. Víš kolik neopatrných G jsem takhle sestřelil? Jak mám vědět zda je to skoro nováček co hned vydražil G a nějaké Irisky? Právě že umění je střílet NPC a nenechat si poškodit loď. Pokud střílím NPC, na které nemám sám musím to buď risknout a počítat s možným sestřelem, nebo se domluvit na pomoci spoluhráčů ;).


    jaroshot nemáš pravdu že jsem proti změnám. Projdi si návrhy a projdi i hlasování, jelikož ne všude jen píši. Reaguji většinou na z mého pohledu absolutně nesmyslné návrhy. V případě že se mi něco líbí a nemám připomínek pouze hlasuji.
    Na druhou stranu, BP jeden čas chrlilo tolik novinek do hry, že jsem opravdu rád, že se stav tak trochu ustálil a novinky jdou do hry pomaleji.

    Hodnost ve hře absolutně neřeším, je pro mě ničím, Urko díky tomu levnější nebude. Nehraji 4 roky jak jsi psal, registroval jsem se v roce 2008, takže už tu nějaký ten pátek prudím a patřím do starého železa :).
    A mimochodem GE1:
    (a hele, já zrovna poskočil na šéfmajora, to čučím) Ono na CZ serverech ta hodnost ,,stojí,, trochu méně než u nás.



    Btw: tohle přesně je tvůj problém, o té hrubce jsem napsal dvě řádky na konci postu, navíc se slůvky rýpnutí a sorry. Ty tomu následně věnuješ tři čtvrtiny sáhodlouhého postu a vytváříš zde OT.
    To se prostě stane, já ti nic nevyčítám, jen jsem to viděl a rýpnul si, jsem už takovej ;). Jo a rozhodně jsem tě nekontroloval, tohle mě jen bacilo do očí, ale pokud chceš kontrolovat... :D
     
    Naposledy upraveno: 5/6/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. RemmyII

    RemmyII User

    Jo, už mám taky ten grif...jenže je to v tom, že když střílíš velkou NPC, buď za Tebou lítá mrak menších, kterým prostě neutečeš tak snadno nebo si ho natáhneš na bezpečnou zónu k portu. A přes port se ze souboje utýct nedá (respektive dá, ale jen na některých mapách).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Já říkám NE , protože ti co si toto všechno už prožily si to prožily a nevydím pozotivum v tom že nováčci kteří v tom vydí problém si mají stěžovat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. menolodi

    menolodi User

    Já jsem nedávno začal a žádné velké problémy s tím nemám. Občas si někdo z jiný firmy sednul na 3-3, ale to jsem měl premium takže mi to nijak nevadilo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. No vidíte , rozumná řeč ;)

    PREMIUM - Zanic bych nevyměnil :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Cruenta†Ultionem tým si chcel povedať, že skúsených hráčov sa má človek nejak báť alebo podľa ich bodov v rebríčku hodnotiť návrh? Ja hrám na GE3 a začal som znova (for fun kreditové lode) na GE5, pozri si tam TOP 100. Taktiež hrám kopec iných hier, kde po registrácii som okamžite stretol ľudí, čo to hrajú asi od vzniku a dosiahnuť hranicu, aby som sa im vyrovnal som videl v nedohľadne. Čuduj sa svete, bez platenia po 2 mesiacoch som lvl 53 (maximum je 60) a v pohode v PVP mastím aj tie 60-ky. Čo sa týka DO, kludne zostrelím aj plukovníka (raz som tušim aj generála, po oprave na mieste a využití všetkého dostupného) a to mám 7 LF4 a max upgrady dronov na lvl 11. Ide o to, či to človek berie ako hru a baví sa ňou alebo chce byť TOP 1.

    Btw. tá TOP CZ3 je zaujímavá, nejak sa tie mená podobajú na bývalých boterov z GE3 - v mojom denníčku kopec záznamov o ich zostrele :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  14. kecky_FT

    kecky_FT User

    tak tento návrh je absurdní:)

    Pokud mohu doporučit, když ti vadí že tě někdo střílí tak zůstaň na mapě x-1 a tam můžeš v klidu lítat. a zajímalo by mě kolikrát tě celkově dali? mě osobně už dali z 2800 nahraných hodin 4000 x cca. což je každou hodinu cca 1,5 x:)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Korben

    Korben User

    OT - post zmazaný
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. RemmyII

    RemmyII User

    Na X1 se nic nenalítá. To bych chcípl nudou. Nevadí mi, že mě nekdo střílí. Souboj s ekvivalentním protivníkem naopak vítám. Vadí mi, že jsem pro někoho sele na porážku. Už si ale asi začínám zvykat.
    Některým jiným bych doporučil PČP. =D
    Mimochodem, nevíte, jak změnit info v profilu? Vždycky si to vypíšu, dám uložit a nic se nestaje...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.

    RemmyII Tu sa venuj len návrhu.
     
  18. RemmyII

    RemmyII User

    Díky všem za rady. Koupil jsem za levno malou Nostromku, naboostil rychlost...a je fakt, že kdo uteče, vyhraje. Nicméně lovci bažantů mi stále lezou na nervy. =D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Korben

    Korben User

    RemmyII Trocha si našetri, kúp si leonova. Je to najlepšia loď na spodné domáce mapy. Pre lovcov nieje až tak zaujímavá ako nostromo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Remmy II - pokud tě štve, že tě sestřelují silnější hráči ve chvíli, kdy točíš nějaké těžší NPC tak tě ujišťuji, že tohle se ti bude stávat ještě hóóódně dlouho. Já mám Lvl 17 a hodnost junior-kapitán a pořád se objevují nějací podstatně silnější lovci :). Pravda je, že dneska už mám celkem slušnou šanci jim utéct, ale ztráta třeba UVK, do které jsem už nasázel spoustu munice, stejně zamrzí. Vždycky si pak řeknu: Jen počkej, jednou přijde den, kdy ti to vrátím! :D
    Takže doporučuji brát ty sestřely s nadhledem.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.