změna serveru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SPolygon, 5/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SPolygon

    SPolygon User

    Jo, tak jsem zase po čase chtěl začít hrát, ale nejde mi přehodit server na Skandinávie 1, vždycky mě to hodí na česko. Ale já se registroval ještě v době kdy český server nebyl, takže mám golíka na skandinávii 1. Mohl by mi prosím někdo poradit, jak změnit server?
     
  2. Korben

    Korben User

    Otázne je ako dlho si nehral a či je účet ešte funkčný. Vieš ID ?
     
  3. SPolygon

    SPolygon User

    eh, id nevím, ale nehrál jsem asi rok
     
  4. Korben

    Korben User

    No v tom prípade ti neviem pomôcť a po roku by som ani nedúfal.
     
  5. SPolygon

    SPolygon User

    no, to se spraví, možná to nějak přežiju. možná...
     
  6. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    Korben ja nebyl nalogovany vice jak rok a ucet sem nasel tak jak byl takze tim to nebude
     
  7. Korben

    Korben User

    Dr.BoooM Čo bolo bolo a ak hráč nevie ID, tak o účte nič nezistím.
     
  8. -xghost-

    -xghost- User

    Ja nehral cca 2 roky a take to funguje. Zkus mail - prohledej. Drive (mozna i ted - nevim) chodili takovyty pripominky, at jdes zase hrat - nekdy i s uridiem. Myslim, ze v nich bejvalo uz. jmeno a heslo. Potom ruzny maily, kdyz jsi ucet zakladal - prohledej kos, pripadne i spam a doufej, ze neco najdes. Jestli jsi vsechno smazal, tak uz zbyva jen vyzkouset tva oblibena hesla, pokud si pamatujes nick (takhle jsem se dostal do hry ja - "chvilicku" pred tim, nez jsem to definitivne vzdal). Pokud ani to nepomuze, pak mas asi smulu.
     
    SPolygon tohle ocenil(a).
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.