Zmena serveru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥sгδcονέ♥°[ΞSΩ]°♥, 4/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chceli by ste zmenu serveru?

  1. áno(na servery je nas málo)

    100.0%
  2. nie(je nás vela na servery)

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čaute,dostal som nápad :D
    čo keby sa dalo za istú čiastku uridia a cti zmeniť server?
    Kedysi by to bolo nemožné lebo v dobe ked som 1. krát podal tento navrh ešte bolo všade plno hračov... teraz je na všetkých serveroch tolko hračov ako kedysi na cz1.
    V tej planete (kde sa dajú meniť servery) by vyskočilo zároven také okienko "Zmena serveru"
    Dialo by sa to napríklad takto:
    zmena serveru 250.000U & -50% cti
    Som ge3 a mám zaujem o GA1
    Zaplatil by som potrebnú čiastku a zmenil server.
    Samozrejme by bolo volaké obmedzenie pre server! napr. 10.000 hračov
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Ty prosím ťa radšej poriadne hraj a nepremýšľaj, pretože toto nie je technicky možné. Administrátor či zamestnanec BP by musel ručne nahadzovať výbavu nehovoriac o tom, že BS a česť nahodiť nejde. Takže ako návrh nezmysel, ako fantázia možno dobré ale maximálne to použiť do knihy.

    Nič k riešeniu nehovoriac o tom, že to nie je ani podľa pravidiel.

    Taktiež dávaj pozor v škole, lokál je vždy s "i". Informatika by tiež nebola na škodu, aspoň by si o "takom vyskočenom okienku" nehovoril ako o kúzle :)

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.