Zpetná vazba Změna serveru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*Errorr*-, 14/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -*Errorr*-

    -*Errorr*- User

    Ahoj piloti,potřebuju poradit,chtěl bych přejít na server Španelska dříve jsem tam měl učet ale nepamatuju si ho..už nechci bejt cz 1,2,3 tam když mi nadavaj tak jim nerozumim a když já nadávam jim tak mi taky nerozuměj :D no prostě chci přechod.. poradíte mi psal jsem na podporu a poslali mě s botama od sněhu...
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    No ono se takemuzes pote dockat toho ze na chatu psat ani nebudes, kdyz nadavas. \
    Jinak pokud si chces zalozit novy ucet, tak to snad slozite neni a jinak pokud hledas svuj stary ucet na spanelsku, tak ho tam musis mit. Jenze pamet ti neslouzi.
     
  3. -*Errorr*-

    -*Errorr*- User

    Jo a proč mě to hází auto. do cz 1,2,3 (to nadávání je jen metafora) porad jak se tam dostat ..
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Tak proc po prihlaseni na cz si nezmenis server. Takova zemekoule v levo na hore.
     
  5. Foяmi

    Foяmi User

  6. -*Errorr*-

    -*Errorr*- User

    Díky ! :)
     
  7. lolEsCz

    lolEsCz User

    Mám ten samej problém ale s měnou nebydlím v česku.. a karty mám napsané na němce pořád mi to dává CZK co s tim ?
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    To je tim ze ucet je cesky a ne nemecky. Payment nelze menit.
     
  9. lolEsCz

    Belgam psal, že payment nelze změnit, co na tom nechápeš?
     
  10. lolEsCz

    lolEsCz User

    ok no a když se registruju znova tak jak to mám změnit ?
     
  11. ZMĚNIT TO NEJDE! chápeš? :)
    Ale pokud chceš odznova jak říkáš, tak si na hlavní stránce vlevo nahoře klikneš na takovou "planetku" a tam si vybereš server ;-)
     
  12. lolEsCz

    lolEsCz User

    To se serverem chápu ale i když jsem v německu tak ani přes novej reg. nejde změnit payment o_O ...
     
  13. S tím nic nenaděláš, prostě když chce něco koupit, tak podle toho čím a jak platíš, když posíláš psc a platíš v eurech tak si to zaokrouhli na 30 kč.. takže si kup třeba psc 10 euro nebo jak to je a můžeš si koupit věci za zhruba 250 - 300 kč, podle aktuálního kurzu eura :)
     
  14. -*Errorr*-

    -*Errorr*- User

    euro kurz je = 27kč u nás .. tak .. nevim .. kašlu na to .. to udělám za měsíc v česku
     
  15. jojo koukal jsem se, 27.5900.. :D tak si to spočítej ;-)
     
  16. Korben

    Korben User

    Payment sa nedá meniť. Aký je payment na účte v čase založenia účtu, taký tam aj ostane.

    Pôvodná otázka zodpovedaná.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.