změna údajů...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DAWENL, 10/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DAWENL

    DAWENL User

    Dobrý den, rád bych si z bezpečnostních důvodů změnil heslo zabezpečení, ale nepřichází mi potvrzovací mail. Zkoušel jsem to opakovaně a už cca týden nic. Nemohl by to prosím někdo prověřit? ID 41877776, CZ1.Díky.
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Zeus

    Zeus Guest

    DAWENL prosím,udělal si kroky,jak psal kolega KOrben?Jde ti to už?
     
  4. DAWENL

    DAWENL User

    Buletin mám aktivovaný, na mém mailu jsem nikdy žádné změny nedělal, ve spamu nic- navíc adresy od BP a DO mám v povolených... poslední potvrzovací mail od BP mi přišel 26.2.2014 a od té doby nic...nedojde ani zapomenuté heslo, jméno, změna email. adresy, prostě nic. Doted mi newslettery chodily v pořádku...dalo by se to překontrolovat? Díky.
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    Pokud si udělal všechny kroky,pak zbývá jediná věc a to je napsat na podporu hry,jestli nejsi na seznamu black listu.Jinak si psal,že ti poslední Email došel 26.2.2014 a to je přeci před 14 dny,to je krátká doba.
     
  6. DAWENL

    DAWENL User

    Ok. Aspon takhle díky.
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    Máš ještě dotaz a máme počkat nebo můžeme téma zavřít?
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Autor jiz na podporu psal a problem by mel mit vyresen.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.