Změny ?..... 2.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tak Jessie tam (v 1.vláknu) ze mě udělal naprostýho neschopnýho hlupáka a pro jistotu jste vlákno uzamkli ?
    TO je řešení ?
    takže : "drž klapačku a buď hraj nebo nehraj " ??
    jestli tohle vyplývá ze změny majitele BP, tak to v tom případě "zlatej ten minulej" !!

    krom toho ony problémy se nedějí jen mě, takže těžko za to může můj PC, že ?
    (můj je pročištěný atd., a teprve pak se ozývám)

    ovšem tady není snaha o komunikaci ale dogmaticky dané změny
    (včetně "nepochopení rozčilení " z toho, že se o něco ROKY snažím a pak o to přijdu !!)

    tahle hra tedy bude jen pro ty, kteří do ní "sypou" peníze, a ti co do toho dávají "jen" svůj volnej čas
    a'ť si třeba "škubnou" ??!!??
    začala jsem hrát abych se vlastními silami někam "prohrabala", no po č t y ř e ch letech
    nula nula nic . . . .
     
  2. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Chces radu? Běž hrát něco jinýho, jako spousta ostatních. Je potřeba se odprostit od téhle hry a zbavit se závislosti na ní. Já hraju jen sporadicky a zjistil sem, jakej sem byl blázen, že jsem této "v minulosti" krásné hře věnoval tolika cenného času...
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    **rozárka** kolega ti dal odkaz na téma ke můžeš napsat zpětnou vazbu. Nejdříve se jdi ale uklidnit a vydýchat, venku je dneska moc hezky.

    Až ti to projde hlavou, tak si přečti znovu co ti psali kolegové v minulém tématu a hlavně odkazy kam máš psát a nespamovat všude po fóru.

    Uzavřeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.