Oznámení Změny cen v ČR

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Raziel, 23/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Raziel

  Raziel Guest

  Vážení hráči,

  rádi bychom vás informovali, že během blízké době dojde v České republice k úpravám cen našich služeb.

  Dne 1. listopadu 2017 dojde k úpravám v ceníku, jejichž cílem je přehlednější a spravedlivější strukturace plateb pro všechny naše zákazníky. Tímto krokem chceme pro všechny naše uživatele standardizovat rozpětí našich cen. Z tohoto důvodu tak v některých zemích − včetně té vaší − dojde k drobnému zvýšení cen.

  Klíčovým důvodem pro takovouto cenovou úpravu je touha zajistit všem našim hráčům spravedlivé cenové podmínky i samotné herní prostředí. V současnosti hráči z různých zemí platí různé ceny, což bylo některými hráči silně zneužíváno. Vzhledem k tomu, že takováto skutečnost není v zájmu ostatních hráčů ani nás samotných, jsme byli nuceni přistoupit k výše popsanému kroku.

  Chceme vás na tuto skutečnost upozornit s dostatečným předstihem, abyste ještě stihli
  dokončit všechny své plánované nákupy za stávající ceny.

  Jsme přesvědčení, že tato změna žádným způsobem kvalitu hry Dark Orbit neovlivní a že budete nové ceny považovat za rozumné a budete si hru Dark Orbit užívat ještě po spoustu dalších let.

  Abychom splnili všechna vaše herní očekávání, budeme v následujících letech hru Dark Orbit nadále rozšiřovat o nové prvky, které vám přinesou spoustu další zábavy.

  Doufáme, že tento náš krok v současné situaci pochopíte. Buďte však ujištěni, že spolu s uvedenými cenovými změnami se ještě s větší vervou vrhneme do dalšího zlepšování kvality naší hry a budeme se snažit přinést vám ty nejlepší možné zážitky.

  V neposlední řadě bychom rádi poděkovali našim Českým hráčům za jejich věrnost a neutuchající podporu, nové nápady i náměty − vaše příspěvky jsou nedělitelnou součástí úspěchu našich her a my si všech vašich konstruktivních názorů na naši práci hluboce vážíme!

  S úctou
  tým hry Dark Orbit.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.