Změny v LOW

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PetriCZech™, 11/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdenek49

    zdenek49 User

    Uvedeno v diskuzi:
    1. Vše je 3x, damage i odměna
    2. Skupinovku dokončilo 5 hráčů, každý cca 8 tisíc úrka, to je dohromady 40 tisíc.
    3. Dříve bylo za celou bránu cca 22 tisíc úrka, vím z vlastní zkušenosti. 3x 22 tisíc se ale nerovná 40 tisíc.
    Otázka na admina: Kam se ztratilo těch zbývajících 20 tisíc úrka? Platí bod 1. opravdu?
    zdeněk49
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    •‡•ŁΣΘИΛЯĐΘ•‡•

    kedže to nie je chyba neni čo opraviť, t.j. ostane to tak.

    zdenek49

    pravdepodobne sa menil počet NPC vo vlne, t.j. je ich menej. Platí ale, že odmena je 3x väčšia, po prepočte to nesedí práve z dôvodu ich počtu a ak si odsledoval 5 hráčú po cca 8 tisíc = 40 000 U za bránu tak to tak bude.
     
  3. zdenek49 a Kubino,je to tak,že nyní,po aktivaci bojky vyskočí určitý počet NPC a po sestřelení,se už neobjevují další vlny jako tomu bylo dříve,proto mín uridia za komplet skupinovku,doufám,že nyní už to je jasný,ale co mě mrzí je fakt,že ranky za NPC v bráně bud zůstaly stejné a nebo nejsou žádné(aspon jsem ve výpočtu hodnosti nalezl upraveného pouze century falkona,ostatní zůstalo stejné)
     
  4. lebedev

    lebedev User

    Belgam Najprv sa chcem podakovat za link. Naozaj som hladal a nenasiel (a ako som pisal hore , moja skoda). Inak tu diskusiu som (kedysi) cital, aj ked to bolo davnejsie. A teraz k podstate:

    A toto zrovnajme so skutocnostou:
    - kde v navrhu sa pise o zakaze kamikadze ?
    - kde je klucovy cooldown ?
    - kde sa pise o tom, ze za LOW budu ponechane ranky na rovnakej urovni pri 3x vacsej narocnosti ?
    - naozaj ma teraz LOW lakavejsie odmeny ? Je zaujimavejsia ? Atraktivnejsia ?


    O com sme to vlastne mali diskutovat ??? Nic v povodnom zamere ma nevyrusovalo. (Napisat tam, ze nechcem zrusit kami, ponechat LOW aj NPC v nej tak ako vtedy su) tak ma odkazete do haja, ze mam diskutovat k tomu co je v navrhu a nie vymyslat nove :)

    Cooldown - jasne ANO (jedna LOW vecer za 45-60min mi staci na udrzanie dennych rankov)
    Oprava bugnutych NPC (z diskusie) - ANO, lebo je to jasne zneuzivanie bugu a dovoluje Flaxacom (pri vsetkej ucte k zaciatocnikom) za hodinu dat 20k Uri co nikde inde na mape bez bugu a bez rizika pravidelne nedaju.

    Preberte si to ako chcete, vysledna LOW je diametralne odlisna od povodneho navrhu. A tych sanci nieco na tom zmenit v diskusii naozaj vela nevidim, lebo k horsiemu sa zmenili najma veci, ktore v navrhu neboli.

    A znova, ak je to mozne, davam do placu navrh, aby sa v (kazdej novej podobnej) diskusii vyskytovala anketa s jednoduchym ANO/NIE. Ved kazdy moze zahlasovat ANO/NIE (a svoje ALE ci DOPLNENIE v texte zdovodnit tak ako len chce). Myslim tym diskusie, ktore zakladate vy, modi. (Toto nie je kritika modov, neberte osobne)

    Na zaver. Nebavi ma strielat slabe lode, co sa snazi ulovit NPC aby za den mali na dalsi stit, alebo v trojici doletiet na pala a strielat osamotene odstavene lode v maske - stacia mi bezne akcie na vyblaznenie sa. Ale nemam ani nic proti tomu, ked niekto chce vo vesmirnej strielacke len a len strielat a bojovat (... pokial mozno FairPlay ...). Jednoducho ak sa hra v sulade s pravidlami, nech sa kazdy zabava a relaxuje ako len chce, preto (aj) tu tato hra je. Ale na druhu stranu si nedam kecat do toho, ako hram a relaxujem pri DO ja. Je mi jedno co si kdo mysli, ak 2hod vecer postavam na paladku a pritom v druhom okne sledujem dokument, film alebo citam forum. Ak je to v sulade s VOP, mozem si robit co len chcem, tak ako ostatne vseci hraci.
     
  5. Korben

    Korben User

    lebedev Ešte stále čakám na odpoveď , prečo prispievaš z multiúčtu ?

    A čo sa týka VOP, tak tam je okrem iného napísané:

    1.2.13 Hry a služby jsou průběžně aktualizovány, upravovány, rozšiřovány a obměňovány. Uživateli je tedy uděleno právo využívat pouze tu verzi hry či služby, která je v danou chvíli aktuální.

    1.2.15 Uživatel nemá nárok na zachování her a/nebo služeb ve verzi, která byla aktuální v moment uzavření smlouvy. Společnost Bigpoint si vyhrazuje právo pozastavit provozování hry a/nebo služeb kdykoliv bez udání důvodů. Uživatel může dle svého rozhodnutí požadovat, aby mu v takovém případě byly připsány na účet případné úhrady zaplacené předem (např. za prémiové členství nebo předplatné) v rámci jiných her nebo služeb provozovaných společností Bigpoint, nebo může od společnosti Bigpoint požadovat kompenzaci za všechny předem zaplacené úhrady. Toto právo se nevztahuje na poplatky za služby, které byly v rámci jednotlivých závazků již poskytnuty v plném rozsahu (např. individuální objednávky). Právo uživatele vypovědět s okamžitou platností smlouvu z důvodu nepoužitelnosti her nebo služeb zůstává nedotčeno. Další nároky uživatele jsou vyloučeny, pokud není v těchto VOP výslovně stanoveno jinak.
     
  6. pinsip

    pinsip User

    Za mě jednoznačně palec dolů. Lowkou jsem se bavil, když byl orbit liduprázdný a omrzeli kubové... Problém je už na vstupu jak jsem četl mnohem horší než síla npc nebo zisk (ono myslet si, že v low člověk nějak vydělá bylo vedle... i na krisách se dalo vydělat v kratším čase za menší náklady). Mrzí mě, že jste mi ten příběh vzali :-(
     
  7. Korben

    Korben User

    pinsip Čo bolo základom danej mapy ? Nebola to náhodou skupina ? Tak že to tak je , ako to malo byť a som zvedaví kedy hráči opäť prídu na to ako v hre podvádzať a ako zneužiť nejakú medzeru.
    Všetky opatrenia ktoré v hre prebiehajú, sú len dôsledok toho že hráči nedokážu hrať bez toho, aby sa nesnažili podvádzať, teda česť výnimkám.
     
    -Brčko- tohle ocenil(a).
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Tie mapy boli ale prázdne kvôli LOW a zneužívali si tam chybu. Nikto nikomu nezávidí to urídium ale prečo niekto využívať chybu môže a iný v strachu z postihu nie? :)
     
    -Brčko- a pajix tohle ocenili.
  9. pinsip

    pinsip User

    Dělat lowku sám byl podvod? To snad nemyslíš vážně Korbene:)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Je to skupinová brána, čo ti príde normálne na tom pozvať niekoho do skupiny len preto aby ťa to tam pustilo? To, že ť tam pustí len pri 3 ľudoch tam malo byť odzačiatku.

    Ja ťa chápem, že si na niečom zarábal a to skončilo, ale tiež pochop, že treba brať veci z nezaujatého pohľadu a tam vidíš význam tej brány. Osobne ak tam bola chyba a opravili ju to vítam a je jedno či tam niekto zarábal alebo nie.
     
  11. Korben

    Korben User

    pinsip Myslím to vážne. Ak je niečo skupinové , tak to určite znamená viac ako jeden. o_O
     
  12. pinsip

    pinsip User

    V low se zarábat nedalo... nebo to snad nehraješ? (Za hodinu a půl 20t učka... to dáš na kubech sám za půl hodiny). To je přece argument úplně vedle... Jinak s tím souhalsím... má-li to být skupinové... ať je to skupinové... jestli to teda bude někdo hrát... myslím si že ne, ale třeba se pletu. Ale jestli to bylo nastavené tak, že stačilo ve skupině skočit do brány... tak to se na mne nezlob... to není oprava chyby... to je jen něco špatně vymyšleného a teď se z opravy dělá humbuk. Myslím si, že tahle oprava jde špatným směrem a vím, že na tom, co si myslím já nezáleží. Přijde mi to komický, jak musíte obhajovat takovou ptákovinu.
     
  13. Korben

    Korben User

    Ja nič neobhajujem, mne to je úplne jedno čo tam je. Ja tu píšem len svoj názor a to čo je realita. Nikdy ma nikto nenútil tu niečo napísať, tak že slovíčko "musíme" v tomto smere nepoužívaj. Inak možno by si sa veľmi čudoval , ako tam hráči zarábali a ako zneužívali chybu ktorá tam bola.

    To že sem vložím niečo z VOP, nieje obhajovanie, je to univerzálna odpoveď pre niektorých hráčov. ;)
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    pinsip Uprimne by som chcel vidiet ako stihas kazdych 30 minut puknut 20 cubikonov.... o_O

    Celkovo sa tam da stale slusne zarabat, skusali sme to vcera s par hracmi a da sa to v 3ke za 20 minut prejst. Na bugovanie falcona osamote kazdych 10 minut mozes zabudnut, toto je krok vpred a skupinovka je teraz konecne skupinova.

    Osobne sa este viac tesim na upravu batlleraya, az skonci aj kamikovanie interceptorov.

    Ruku na srdce, jedine co vam natom skutocne vadi je, ze vam zobrali vasu oblubenu hracku falcona. ;)
     
    Bambino a Comonio tohle ocenili.
  15. pinsip kdyby se nedalo vydělávat v LoWce, tak tam drtivá většina hráčů není. Dle mého názoru jde tato úprava správným směrem.
     
  16. Korben

    Korben User

    pinsip

    OT post zmazaný. Ty nepoznáš rozdiel medzi Španielskym a Slovenským jazykom ? Alebo máš niečo proti Slovenčine ?
     
    Bambino tohle ocenil(a).
  17. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: On batl není takový problém. Tam máš, na rozdíl od LOW, možnost dané hráče vystřílet. ;)
     
  18. -Brčko-

    -Brčko- User

    pači sa mi ta uprava ale to že sa zakazalo použivať v LOW kamikadze to je moc podla mňa
     
  19. SΛRIN

    SΛRIN User

    kamikadze pôvodne nebola určená na ničenie npc a low sa dá v kľude spraviť aj bez nej aj ked to zaberie o trochu viac času.
     
  20. -Brčko-

    -Brčko- User

    no ano ale keď to raz funguje na ostatných mapach tak nevidim dovod prečo by to nemalo fungovať v lowke
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.