Změny ve hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem D-R-E-A-M-E-R, 17/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste spokojení s invazemi a odměnami za úkoly?

  1. ANO

    41.7%
  2. NE

    66.7%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj. Delší dobu jsem nehrál a tak těch změn je na mě trošku moc. Ale to nevadí. Pokud jsem napsal příspěvek jinam než kam patří tak se omlouvám a přesuňte ho prosím do správné sekce. Vše nové je k něčemu dobré i když já našel víc (-) než (+). Možná jsem jediný, možná je nás víc kteří to takhle vidíme, ale BP s tím určitě nebude nic dělat pokud by to nebyla většina. Možná jsou ty změny jen v začátcích a vše se možná ještě vrátí. Ale dost už bylo slovíčka (možná), napíšu už jádro tohoto příspěvku. Tak první věcí kde je mínus podle mě je že vymizeli staré poctivé invaze a nahradili je invaze LIVE. Kdysi aspoň podle mě se jich účastnilo více hráčů a dalo se na nich pěkně vydělávat aspoň na těch (hřibech). Myslím že když je vyměnili za ty LIVE tak proto už je nehraje tak mnoho lidí. Nic by se přece nestalo kdyby je jednou za čas střídali. Každý by šel do té které chce, v tom jsem našel jen (-). Další věc jsou úkoly tam jsem našel (- i +). Musím uznat že jsem rád a určitě nejen já ale i ostatní že máme víc úkolů k dispozici a máme možnost na nich velmi rychle a jednoduše nabrat BZtka. Spíše je smutnější na tom to že Uridium a čest je u úkolů tak nízka až nulová. např: bývalé úkoly na pirátech zneškodňovací komando mělo krásnou odměnu BZ i Urka. Teď když si vezmeme ukol třeba odpirátů tak BZ je hodně ale urka jen 10% z původních starých úkolů. Vážení hráči a BP chápu že BZ je důležité ale není to vše co hráč potřebuje. Bez uridia se hráč skoro neobejde a to není jenom Urko ale třeba i kredity a čest. Pár můžností jak K uridiu a cti a kreditům zůstala a to taková že buď budeme celé hodiny trávit jen na paladku abysme měli brány a z nich tyto věci nebo si Urko koupíme za peníze. Chápu BP že chce více na hře vydělat ale nebylo by na škodu aby se některé věci ještě trošičku doladili a přidali tam větší díl Urka, kreditů i cti. Hráči by byli určitě spokojenější a věřím že vás spokojenost hráčů zajímá. BZ nejsou přece vše a bez těch ostatních věcí se hráč skoro neobejde. Musím uznat že i tak chválím BP za tyto nápady a úpravy. Hlavně jsem rád že úkolů je víc a největší radost mám že se podařilo konečně se zbavit nepoctivých hráčů a hra je tím kvalitnější.

    A jaký na to máte názor vy?

    VŠE NOVÉ JE K NĚČEMU PŘECI JEN DOBRÉ :)

    DÍKY.
     
    ZtohoAsiNicNebude tohle ocenil(a).
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Tak v podstate máš v jadre pravdu, invázna brána bola veľmi dobrým odreagovaním a hlavne spôsobom zárobku, ak to človek v nej vedel. Teraz to však nahradili akcie ako referee *** (veľmi super ak to hráč vie) či rôzne iné. Kedysi bolo pár ale kvalitných akcií, teraz ich je viac, síce menej kvalitných ale človek si môže zase vybrať z lepšieho výberu a chodiť len na tie, kt. jemu vyhovujú :)

    Čo sa týka úloh, súhlasím. BZ sú super avšak osobne som robil úlohy práve kvôli urídiu, kt. som potom aj s tým nastrielaným pretavil do brán.

    Česť je len na hodnosť, do rebríčku sú lepšie BZ-ka a práve v tom je hlavné plus nových úloh, posunúť sa v rebríčku. Keďže sú ale podľa mňa jednoduché a plnia ich skoro všetci, v celkovom dôsledku sa hráči moc neposunú pretože každý si navýši o cca rovnaký počet BZ.

    Naopak stiahnutím cti z úloh dosiahli to, že priepasť medzi platičmi (denno-denne v bráne, boostre) a neplatičmi (strielanie NPC) čo sa týka hodnosti sa zväčšila.
     
    D-R-E-A-M-E-R tohle ocenil(a).
  3. Pěkně napsané a máš pravdu. chápu če to co je sice (-) nahradilo něco jiného do (+) aby se to vyrovnalo. jen nezávidím začínajícím hráčům kde Urko a kredo pro ně bude těžší sehnat a tím dohnat nás silnější a budou pro nás snadným terčem a možná je toto odradí od hry, ale snad ne.
     
  4. Ahoj, ještě se pokusím navázat na toto vlákno. Už nějaký ten týden se podivuji jak mi skáče hodnost na šéf majora a zase zpět na majora (což se děje mnohem častěji). Když jsem se dostal na určenou hranici rankingů odpovídající hodnosti, snažil jsem se nahrát ještě pár bodů, abych tam také zůstal. Ovšem věc se má takhle, čím víc hraju a čím víc rankingů mám, tím výše se hranice posouvá a naopak. Když skoro týden nehraju, najednou se mě hranice posouvá níž a níž a je ze mě šef major bez jakékoli snahy. Moc mě nebaví se každý den divit co to tam vlastně uvidím. Taky každodenně sleduji čest ostatních hráčů v žebříčku a nejde mi do hlavy, jak je možný, že jsou pode mnou vyšší hodnosti, když jsem major.
     
  5. hodnost se vypočítává z mnoha dalších bodů , zisků sestřelů atd , tak je klidně možné , že je někdo s vyšší hodností pod tebou
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa dlhodobo neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.