Oznámení Změny všeobecných obchodních podmínek od 1. 11. 2016.

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Raziel, 17/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Raziel

  Raziel Guest

  Drazí hráči,

  Společnost Bigpoint mění od 1. 11. 2016 znění svých všeobecných obchodních podmínek(VOP).

  Rádi bychom vám tyto změny popsali a vysvětlili důvody, které nás k jejich zavedení vedly.
  Nejčastější dotazy

  Otázka: Týká se změna všech hráčů?

  Odpověď: Změna se bude týkat všech herních účtů registrovaných u společnosti Bigpoint Sàrl and Co, SCS. Tato změna neovlivní hráče, kteří se registrovali u společnosti Bigpoint Inc., a v jejich případě tak nebude třeba opětovného souhlasu s VOP.

  Otázka: K jakým změnám ve VOP dochází?

  Odpověď:
  • Změna smluvního partnera, jurisdikce, platných zákonů
   • Po vnitřní restrukturalizaci byly všechny herní účty registrované u společnosti Bigpoint Sàrl and Co, SCS přeneseny k naší německé společnosti Bigpoint GmbH. Vaším novým smluvním partnerem v ujednání s uživatelem se stává společnost Bigpoint GmbH sídlící v Hamburku, tím pádem se v ujednání s uživatelem mění i jurisdikce (nově: Hamburk) a platné zákony (nově: německé právo).
  • Rozšíření působnosti
   • Společnost Bigpoint kromě her pro webové prohlížeče vyvíjí a distribuuje také standardní hry a k nim zajišťuje odpovídající internetové stránky. VOP platí v rámci těchto současných i budoucích služeb, některé podrobnosti byly odpovídajícím způsobem upraveny.
  • Zákaz zneužití více účtů
   • Nové VOP výslovně uvádí, že využívání a zvýhodňování v rámci více účtů je zakázáno nejen mezi účty téhož uživatele, ale také mezi účty různých uživatelů. Tato skutečnost je stanovena v zájmu spravedlivého herního prožitku pro všechny uživatele.
  • Zákaz používání anonymizačních služeb (například proxy)
   • Z účetních důvodů musíme zajistit korektní přiřazení plateb od hráčů k místu jejich fyzického pobytu. Používání anonymizačních služeb (například proxy) či jiných metod, které slouží k utajení místa pobytu hráče, je nyní v našich hrách a službách výslovně zakázáno.
  • Platby pomocí mobilního telefonu
   • V souladu s právním stavem a jurisprudencí budou platby prostřednictvím mobilního telefonu (např. prémiové SMS) považovány provozovatelem terminálu za přijaté, a to i v případě, kdy uživatel není současně předplatitelem příslušné mobilní služby. Případné námitky k vyúčtování prostřednictvím mobilních zařízení musí být uplatněny do osmi týdnů.
  • Poplatky za zpoždění a zrušení
   • V případě zpoždění platby si Bigpoint vyhrazuje právo požadovat zákonné úrokové sazby. Zároveň však dochází ke zrušení administrativního poplatku za blokaci herního účtu z důvodu takového zpoždění. Dojde-li k naúčtování storno poplatků, za něž je zodpovědný uživatel (např. nedostatek prostředků), může Bigpoint požadovat náhradu těchto nákladů.
  • Blokování
   • Nové VOP jasně a srozumitelně stanovují okolnosti, které by odůvodňovaly zablokování účtu.
  • Důvěrnost dat účtu
   • Z důvodu zamezení jakéhokoliv zneužití účtu musí všechna neveřejná přístupová data a data účtu zůstat důvěrná. Tato povinnost mlčenlivosti se vztahuje nejen na externí osoby, ale také např. na přátele, rodinné příslušníky a další hráče, např. členy klanu.
  Otázka: Musím s novými VOP souhlasit?
  Odpověď: Ano, váš souhlas s aktualizovanými VOP jsme nuceni vyžadovat.
  Z toho důvodu se ve hře od 1. 11. 2016 objeví okno VOP; před pokračováním v hraní našich her s nimi budete muset vyjádřit svůj souhlas.

  Otázka: Co se stane, pokud s VOP nebudu souhlasit?

  Odpověď: Jakmile tyto VOP vstoupí v platnost, můžete se rozhodnout s nimi nesouhlasit. To však bude znamenat, že nadále nebudete moci hrát naše hry.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.