Zmizel mi Xenomit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem F3N0M3NikJedeBOMBY, 7/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, dnes kolem 16:00 mi z ničeho nic z lodi zmizel veškerý Xenomit (měl jsem ho asi 250 000, hodně jsme teď klikal brány, takže možná i více...). Vím, že ho bere automatické zúšlechťování, ale mám ho vyplé a to zaměřovací cpu, tak to mám také vyplé, prostě jsem mohl mít asi 350 insta štítů a z ničeho nic po portu na druhou mapu už ani 1.
    ID: 98776804
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    A nepoužil si více krát insta štít?
    Píše se tam: Spotřebuje pokaždé 10 min a 100 jedn. xenomitu.

    Zatímco zameřovací cpu bere jenom: 10 jedn. xenomitu na salvu.
     
  3. Použil jsem ho tak 10x a vždy když jsem koukal na to kolik mám šutrů v laseru apod., tak jsem ho tam měl spoustu a z ničeho nic, když jsem dělal nějaké kristalony, tak koukám kolik mám šutrů a xenomit nikde. CPU na salvu ani nemám. A taky by mi tam nesvítilo pořád přes 300 štítů a po portnutí 0, když jsem ho zrovna ani nepoužil.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pak to je už, opravdu divné. Záleží také na tom, kolik si měl celkově toho xenomitů?
     
  5. Vždyť jsem psal cca. 250K, ale určitě mnohem víc, díky akci na GG jsem dělal desítky hadesek, takže jsem ´dostal spoustu dalšího xenomitu
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Že zmizí najednou všechen xenomit? To je až moc divné. Skus vypnout výrobu sepromu.
    Na jeho výrobu se také spotrebováva xenomit. Když už nic jiného nepomůže. A šetrit nanovo.
     
  7. Nevidím na tom nic divného, když jsem viděl všechyn ty bugy s promerkem, paladkem a sepromem, prostě jen nějaký další, o kterém se asi neví... Výroba speromu probíhá ve skylabu, tam mám xeno modul na levelu vyšším než je ten sepromový. Nechci šetřit na novo, rád bych viděl vyjádření nějakého administrátora a snad nějakou kompenzaci, či jeho navrácení. Tohle mě už fakt nebaví..
     
  8. svi1

    svi1 User

    Není to tak. Pro seprom se používá náhražka z Xeno modulu. Jen pro upřesnění.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak alespoň užívateli F3N0M3NikJedeBOMBY poraď mnohem líp. Až pak kritizuj. Když si všechno pročítal až sem.
     
  10. svi1

    svi1 User

    -baghira2- a proč si myslíš, že kritizuji? Jen proto, že jsem upozornil na nepřesnou informaci Tebou podanou? Pokud by se tímto řídil a vypnul rafinerii sepromu, udělal by to naprosto zbytečně a to na radu, která je zcestná a tak přišel zbytečně o celkem nedostatkovou surovinu (pro některé). Pokud nedokážeš rozenat kritiku od upřesnění informace, pak je to velmi smutné. Já když napíšu nějaký nesmysl a někdo mě opraví, tak se omluvím a poděkuji. Rozhodně to neberu jako kritiku.

    Moje rada je počkej na administrátory zda budou ochotni se mrknout na Tvůj účet.
     
  11. Dobrý den mám stejný problém, dnes zhruba před hodinou (časem si nejsem jistý) mi zmizelo cca 800k xenomitu, cpu nepoužívám ani nemám v hangáru, automatické zušlechťování používám, ale co si budem povídat 800k jen tak nezušlechtim...
     
  12. Dobře, ale já ho potřebuji na insta štít, už jsem samozřejmě našetřil nějakých 10k, ale z 250k je to nic
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    »»»ΛbεΣxοddus®««« No tak ak naraz zmizlo 800K xenomitu, potom je jasne, ze to asi nespotrebuejs beznym sposobom. Poprosim ta tiez o ID.

    Pravdepodobne pojde o dalsi bug surovin. Skontrolujeme ci je problem uz nahlaseny. Ak nie, nahlasime to.
     
  14. Senvensen

    Senvensen User

    Ach jo, muzu se zeptat, proc nemam ve skzlabu zadny xenomit? A to uz tyden mam vypnute vyroby a presto, ze xeno modul mam na vyssim lvl nez promerium, vubec nic se mi ho uz par tydnu nevyrobylo, popravde mi to ani neukazuje jakou by to melo mit produkci. Byl bych rad kdyby se na to mohl nekdo podivat, kdyz uz nelze posilat suroviny z lodi.. dekuji ID: 99209450
     
  15. Sentiero

    Sentiero User

    Ve skylabu se ale nevyrábí xenomit tím způsobem, že bys tam viděl počet toho xenomitu. Xenomodul je tam proto, aby se ti mohlo vyrábět pormerium.
     
    Naposledy upraveno: 9/7/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.