Zmizela mi výbava, a v deníku není o ničem záznam.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MayOoOo, 7/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MayOoOo

    MayOoOo User

    Jak napovídá titulek, tak mi vše zmizelo. Dnes jsem se cca po 3 týdnech přihlásil, vše proběhlo jako vždy, a když jsem se podíval do hangáru, tak jsem neměl formace, munici, generátory a ani věci z extra-slotu.
    V deníku není žádný záznam o tom že bych to já nebo někdo jiný prodal, heslo ke svému účtu mám dlouhé a bezpečné, takže vylučuji jakoukoliv aktivitu "zvenčí".
    Opravdu bych ocenil kdyby se na to někdo podíval a já tak nemusel vše "grindit" zpět.
    Předem děkuji komukoliv kdo mi poradí či pomůže vyřešit tento problém.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Jsi na správném serveru?
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    To zistíš snadno, jestli si na správnem serveru.

    Na hlavní stránce, vlevo nahoru je ikonka zeměkoule. Stačí na ní jenom kliknout.
    A pak se Ti to rozbalí. Svůj servr zistíš podle toho, že budě vysvícen na modro.

    P.S.:
    - Pokud nemusíš přepínat mezi Evropa (Západ), anebo Evropa (Východ).
    Protože nepředpokladám možnost: Amerika (Západ) a Amerika (Východ).
     
    ஃWolffяimusஃ tohle ocenil(a).
  4. MayOoOo

    MayOoOo User

    Jsem na správném serveru, CZ3 pod nickem FRAGO, v klanu AC. Vše je jak má být, kromě toho již zmíněného...
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    MayOoOo, pokud je účet založen přes BP portál, tak ti výbavu můžou smazat asi po 4 týdnech neaktivity.

    BP ti dle VOP může při delší neaktivitě účtu, ho po určité době nečinnosti i smazat.

    Učet môžeš mať založený akýmkoľvek spôsobom a platí 4 týždňová lehota, stojí to vo VOP.
    To či sa účet presunie do Holdu po 4 týždňoch alebo neskôr je na rozhodnutí BP.
    Pokiaľ máš všetky potrebné údaje od účtu, šanca tam je. Samozrejme aké, netuším.
    - Ale ako sa hovorí, za pokus nič nedáš. Musíš však jednoznačne, komunikovať s podporou.

    P.S.: A za predpokladu, že si vôbec s nikým, nezdieľal svoj účet.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/18
    ஃWolffяimusஃ tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal(a). :
    A i kdyby sdílel účet a v deníku není žádný zápis? Než zase začneš obviňovat, tak se nejdřív zamysli a nehrej si tu na admina a neposílej hráče tam, kam jsi ho poslal.

    Spíše bych se hráče zeptal na to, jestli se koukal do hangáru v lodi, nebo do inventáře a jestli naposledy létal v jiné lodi než je cyborg, nebo jestli nevyhazoval výbavu z lodi?
    Taky psal, že nehrál cca. 3 týdny, tak mu určitě BP nesmazal výbavu a pokud je na správném serveru, tak bych možná počkal, co udělá ranní restart s jeho účtem? Pokud se nám ještě ozve? :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Neposielal som ho nikde, to môže iba moderátor. Len som napísal, aby s nimi komunikoval. A v tom je dosť zásadný rozdiel.
    - Pochop, zdieľať s niekým iným účet, sa jednoducho nesmie. VOP to veľmi striktne zakazuje. Doporučujem si ho prečítať.

    P.S.: A co když nenapsal pravdu a bylo tomu 4 týdne? Ty do toho, jakože vidíš? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    - V tom případě by se tomu neměl divit a napsat na jmenované místo.

    Právě proto sem napsal, to co sem napsal a je to uvedeno výš. Výbava nezmizí jenom tak
    - a proto to musí řešit, jestli by vůbec nenašel svou výbavu, ani v jedné ze svých lodí. ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/7/18
  8. MayOoOo

    MayOoOo User

    Koukal jsem se kdy jsem obdržel svůj login bonus a bylo to před 18 dny přesně od doby včerejšího přihlášení. V inventáři nemám výše zmíněné formace (motýl,kruh a vrtačka, měl jsem jen tyto formace), generátory (těch bylo docela dost, takže si nepamatuju kolik jich bylo přesně), a munici (zbyla jen x1 a x3).
    Zpětně jsem prohlédl i ostatní lodě, a nikde nic, ani v tom deníku nic není.
    Takže nevím co se stalo..
     
  9. Počítám, že tohle bude tvůj účet.
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=B9Pz6&profileCheck=LS3YS&lang=cs

    Pokud v deníku nemáš žádné údaje o prodeji, potom jsi se musel splést, a nepřihlásil si se déle než 4 týdny. A to na účtu bude vidět i podpora i zdejší administrátoři a TL. Pokud ti to někdo prodal, třeba z rodiny, nebo jestli hraješ třeba z internetové kavárny a nesmazal jsi historii prohlížeče, někdo se ti mohl na účet nabourat.
    Ovšem nemá cenu lhát, všechny údaje o přihlášení jsou na účtu dobře vidět.
    Můžeš sem dát ID účtu, zkopírovat poslední údaj o přihlášení před pauzou a pak to nové přihlášení. Můžeš zkusit poprosit administrátory nebo TL, aby se ti na to podívali.
    Mám účty, na kterých jsem nebyl měsíce a nic mi tam nemizí...
    Vypadáš jako slušný hráč, proto se divím, že jsi v klanu:
    [​IMG]
    • Název klanu All Stаrs
    • Zkratka klanu •АC•
    • Datum založení 03.04.2013
    • Náčelník ΔLΞXΔ-❤️-MΛSSΛKΛ
    Byl jsem tam v době banování 72 hodin za programy a zabanovaných bylo 75% klanu, včetně náčelnice. Myslím, že to není dobrá společnost. Najít slušný klan na cz3 je ovšem velice těžké...
     
    Naposledy upraveno: 8/7/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Arya

    Arya User

    -baghira2- pro příště prosím, neposílej hráče na podporu. Sám víš, že na podporu hráče odesílá moderátor/administrátor.

    MayOoOo, podívej se do bilance, zda tam nemáš záznam o prodeji výbavy. Do deníku se tyto záznamy nezapisují. Bilanci nalezneš v záložce uridium a v levém sloupci klikni na tlačítko bilance. Pak dej vědět.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  11. MayOoOo

    MayOoOo User

    Koukal jsem do bilancí, a opravdu to někdo prodal, hru jsem dostkrát hrál ze školy (ve škole jsou počítače v databázi a všechny uložené údaje se vztahují jen na profil kterým byla uložena) a nebo se logoval od bratra z PC, ale nikdy jsem nikomu neposkytl údaje k účtu, a vždy se odhlásil.
    Jak nahoře říkal Cruenta.. Tak ano, většina lidí na cz3 "nejsou čistí" ale do Alexy bych to fakt neřekl, ona to vždycky nesnášela, ty programy atd..
    Ovšem děkuji za vaše rady a připomínky, nevšiml bych si že ve hře je něco jako "bilance" :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Arya

    Arya User

    MayOoOo, Záhada zmizelé výbavy je tedy vyřešena. :)
    V tomto případě si budeš muset výbavu obstarat znovu. Doporučuji změnit heslo a přihlašovat se na účet pouze tam, kde jsi si jistý, že je to bezpečné, ať příště k tomuto nedojde. Za účet si každý hráč zodpovídá sám. Na to je potřeba myslet a chovat se tak, aby k těmto případům nedocházelo.

    Téma tedy uzamykám a přeji všem mnoho štěstí ve hře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.