Zmizelo mi vybavení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sweatex, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sweatex

    Sweatex User

    Ahoj, po cca půl roce jsem Logl do hry a zmizelo mi veškeré vybavení, Generatory Lf3,4. Designy na letouny munice proste vše krom lodí mi zmizelo.

    Chtěl bych vědět jak je to možné a popřípadě zdali by bylo možné mi to obnovit, dal sem do této hry kolem 4-5 000kč a ted mi to zmizelo :/ prosil bych o rychlé jednání.
     
  2. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Možné to je veľmi jednoducho, ak hráč nahrá viac ako 4 týždne, tak môže byť učet, alebo výbava deaktivovaná. Máš to vo VOP a je úplne jedno, koľko si do hry investoval.
    Musíš si počkať na radu moderátora a postup ktorý ti poradí. Je šanca že výbava sa bude dať obnoviť, avšak ak to nepôjde, tak bohužiaľ môžeš dávať vinu len sebe.

    Počkaj si na vyjadrenie moderátora a priprav si ID svojho účtu, keď tu bude kompetentná osoba, tak sa ti na to pozrú a poradia čo ďalej.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj Sweatex

    prepáč, že reagujem tak neskoor, no z nejakého dôvodu som si až teraz všimol tejto témy, na ktorú poukazal iný hráč. Je potrebné bohužiaľ napísať na podporu a priložiť ID účtu. Buď si ale istý, že píšeš zo správneho účtu.

    Ako ti už *-MAKRO-* povedal, BP po 4 týždňoch môže výbavu deaktivovať.

    Ak budeš mať ďalšie otázky, neváhaj nám znovu napísať na fórum.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.