Zmizelo tlacitko zruseni automaticke obnovy predplatneho

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _Beastboy_=♠=[ΛCΣ™], 22/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravim

    protoze nemuzu psat do Napovedy caste dotazy k platbam, tak musim psat sem. Po poslenim update mi zmizela moznost ZRUSIT automatickou obnovu predplatneho resp. balicku.
    Nyni je tam pouze status AKTIVNI ale nikde neni info o tom zda se po tydnu balicek sam obnovi nebo proste zmizi. v predchozi verzi slo automatickou obnovu zrusit. ted to vypada ze je zrsuena cela automaticka obnova. ovsem chci mit jistotu tak bych chtel pozadat nekoho kompetentniho aby se k tomu vyjadril. dekuji
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    _Beastboy_=♠=[ΛCΣ™]: Než se dočkáš někoho kompetentního, jen se zeptám. ;) Jakou platbu jsi použil? Pokud se totiž nejedná o platbu, kde si BP může další platbu strhnout automaticky (např. platební karta), ale o takovou, kde BP si nic sám od sebe strhnout nemůže (např. účet PSC), pak se ti tlačítko pro zrušení neobjeví, neb není co rušit. Nic se automaticky neprodlouží. Není to tvůj případ?
     
    Naposledy upraveno: 22/5/16
  3. no prave zde je zakopany pes :)
    vsechny platby provadim pres paypal, takze jsem tam to tlacitko mel. posledni platbu pres paypal jsem provedl take, ovsem platil jsem dva balicky naraz a pak v systemu u zaplacenych balicku se platba pres paypal neobjevila, je tam jen prazdne okenko.
    je tedy mozne, ze tim ze jsem platil dva balicky tak system nerozpoznal ze je to placeno paypalem a proto tam to tlacitko neni.
    je to divny ale asi je to tak. dik za info :)
     
  4. Tlačítko tam není ani u platby jednoho balíčku, také ho tam již nemám.
     
    _Beastboy_=♠=[ΛCΣ™] tohle ocenil(a).
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Že by BP přestal vnucovat automatické prodlužování.
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ak tam nemáš tlačítko na zrušenie predplatného čo sa už stalo aj mne par krát tak sa ti daný balíček automatický neobnoví. Môžeš si skúsiť napísať na podporu aby ti to tam potvrdili keď tak kedže posledný update hry toho trošku viac sem tam pokazil, možno budú múdrejší.
     
    Naposledy upraveno: 23/5/16
    _Beastboy_=♠=[ΛCΣ™] tohle ocenil(a).
  7. svi1

    svi1 User

    _Beastboy_=♠=[ΛCΣ™] když si občas koupím více než jeden balíček najednou, tak tam tlačítko taky nemám. Vždy se mi to děje pouze tehdy, když koupím dva různé balíčky najednou - platbu provádím zásadně platební kartou. A dějě se mi to již dlouho.Jen abys věděl, že v tom nejsi sám :) Jinak mi to nevadí, alespoň ušetřím jeden krok :)
     
    _Beastboy_=♠=[ΛCΣ™] tohle ocenil(a).
  8. ok myslim si ze odpovedi jiz vysvetluji vse :)
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Super :) tak prajem príjemnú hru

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.