Zmizení inventáře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »Mr•Wave«, 16/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Server:Skandinávie 1
    Po dlouhé době co jsem tady nebyl jsem se přihlásil na účet a zmizelo mi všechno vybavení.
    Podpora mi odepsala že o problému ví ale že neví jak ho řešit a že mám čekat ... Tak jsem tu po měsíci a pořád nic tak by mě zajímalo jestli se to nechá jenom tak.. Nebo se to dá nějak řešit. Jestli ne tak jakou má cenu vůbec hrát když mi zmizí vybavení a podpora hry s tím nic neudělá?!
    __®äyy__
     
  2. pokud ti nepomuze podpora tak uz asi nikdo a krom na chatu

    edit: napis jim znova s timhle dotazem na foru ti nikdo nepomuze
     
    Naposledy upraveno: 16/12/16
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Áno jedná sa bohužiaľ o problém zo strany BP, je to všetko hlásene, každá podpora tam pridáva nové a nové ID, ktoré majú tento problém. Podpora ti to bohužiaľ nepripíše kedže to tam nevidí v tvjom účte, jednoducho máš neviditeľnú výbavu. Už sa to pár krat "opravovalo" ale neúspešne. To je problém toho, že ak hráč dlho nehraje, účet sa vloží do HOLDu to znamená, všetko je na účte pozastavené a nie si v rebríčku. Akonáhle sa prihlásiš všetko by malo znovu naskočiť no nie vždy sa to stane napr u zbraní a pod.
     
    »Mr•Wave« tohle ocenil(a).
  4. Takže můžu dál normálně hrát a když se najde řešení jak chybu opravit tak se mi výbava vrátí, nebo nechat dál účet neaktivní?
     
  5. určitě tě vybavu vrati
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.