Zmizeni studijnich bodu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lukysek, 9/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lukysek

    Lukysek User

    zdravím prosím potrebuju pomoct skrz zmizení studijnich bodu nebo spíše restartovaní
     
  2. svi1

    svi1 User

    Profil pilota
    Dokumentace profilu pilota
    Diskuze

    Co konkrétně potřebuješ? Zmizely Ti studijní body? Potřebuješ resetovat studijní body? Musíš napsat více informací a specifikovat dotaz. Pokud máš problém, je taky dobré uvést ID účtu na jterém je problém, aby Ti mohli kompetentní lépe pomoci.
    Dodej informace prosím.
     
  3. Lukysek

    Lukysek User

    [​IMG] 43552729 NO mam problem skrz že se mi resetovali sami studijni body ted je nemužu dat zpatky
     
  4. svi1

    svi1 User

    Samo se Ti málokdy něco udělá.
    Pokud nemáš dostatek sepromu, body znovu tak rychle nedáš zpět.
     
  5. Lukysek

    Lukysek User

    Tady je problem že se to samo restartovalo když jsem vypinal hru když jsem ji zapinal už byli restartovany no prave nemam dostatek sepromu tak jestli by to slo vratit za to uridium vratít to zpatky jak bylo protože ja jsem stím nic nedelal
     
  6. Lukysek

    Lukysek User

    [​IMG] 43552729
    je problem že se to samo restartovalo když jsem vypinal hru když jsem ji zapinal už byli restartovany no prave nemam dostatek sepromu tak jestli by to slo vratit za to uridium vratít to zpatky jak bylo protože ja jsem stím nic nedelal
     
  7. svi1

    svi1 User

    Oni Tě moderátoři nebo admini už nasměrují, kam naspat o pomoc (já na to pravomoc nemám Tě tam odkázat).
    Mezi tím si prosím zkus přečíst Jak správně přispívat na forum i když Ti to s problémem nepomůže.
     
    Lukysek tohle ocenil(a).
  8. Lukysek

    Lukysek User

    Mužu se zeptat jak se k adminum dostanu ja jsem tu novy
    [​IMG] 43552729
     
  9. Korben

    Korben User

    Body sa ti samé neresetnu. Konkrétne na tvojom účte boli resetované 5x a nejaké body tam máš rozdelené.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Lukysek

    Lukysek User

    Prisaham že jsem ted na ty body nesahal neni možny že se mi nekdo dostal pryč protože tu dobu jsem byl prave pryč ja jsem tyb ody neresetoval
    [​IMG] 43552729

    že se mi nekdo dostal na učet protže ja jsem byl pryč a už byli resetovany
    [​IMG] 43552729
     
  11. Korben

    Korben User

    Pozri sa do bilancie a tam uvidíš kedy boli body resetované.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Lukysek

    Lukysek User

    18:35 byli resetovany to zrovna jsem zapinal hru pred tím jsem tu hru mel vyplou takže ja to nemohl byt protže jsem tu vubec nebyl prave 43552729
     
  13. Korben

    Korben User

    Problém je v tom, že hráč si je sám zodpovedný za svoj účet, tak že ak sa ti tam niekto dostal, tak si musíš zmeniť heslo na email a následne na herný účet.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Lukysek

    Lukysek User

    Nikdo o tom neví o tom učte nevím kdo by se mohl dostat na učet mam ho zmeneí hned jak se to stalo ale asi to zpet nedostanu
    [​IMG] 43552729
     
  15. Korben

    Korben User

    No to bohužiaľ nie. Treba si dávať pozor na heslá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Lukysek

    Lukysek User

    tak když se mi nekdo naboura do učtu ja za to mužu heslo si myslím že jsem mel dost silny jenom bych chtel seprom abych si to mohl dat zpet
    [​IMG] 43552729
     
  17. Lukysek

    Lukysek User

    furt me to ted odlasuje z toho učtu to jsem si zmenil heslo je to možny kdbych si to udelal sam tak preci jsem nepíšu
    [​IMG] 43552729
     
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nehrál jsi někdy na cizím počítači? Třeba ve škole ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Lukysek

    Lukysek User

    Opravdu ne tu hru jsem jinde nehral jen doma prisaham
    [​IMG] 43552729
     
  20. Lukysek

    Lukysek User

    proste mi prijde že je nekdo na u me a učtě pac se ted poslal sam seprom do lode ja to neposlal furt me to odlasuje to mam zmeneny heslo tak co stím mam delal
    [​IMG] 43552729
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.